Hralo sa bez kariet.

Zostava: Rusnok - Rybár, Kristel (Leitman), Bačinský, Šandor, Hurajt, Greschner,

Haluš (Češek), Valentín, Galus, Adamček

Lavička: Lichner, Pavlíček, Greschner Michal

V zápase hranom v rýchlom tempe sa prejavila súperova skúsenosť, keď nastúpil v základe s 5 hráčmi najstaršieho ročníka, kým my tiež s 5 ale ročníka najmladšieho. Vedenia sme sa ujali už v 2. minúte gólom Adamčeka. Naša mierna prevaha trvala 15-20 minút, keď sme si vypracovali aj ďalšie šance. Za zmienku stojí Galusove brvno, priamy kop Adamčeka a dorážka Greschnera z 3 metrov do nôh brankára. Potom prevzal iniciatívu súper a až do konca zápasu nás dostal pod tlak, keď sme sa zmohli len na 2-3 brejkové akcie. Súperov tlak vznikol aj našim pričinením, lebo sme pokazili veľké množstvo prihrávok hlavne v strede ihriska. K súperovi sme dostupovali neskoro, báli sme sa osobných súbojov, absentovala chuť zabojovať o loptu. A to som sa ešte

nezmienil o slabom pohybe. Dobrý výkon podal brankár Rusnok. K nemu sa výkonom priblížili Rybár a Galus. Ostatní zahrali mierne pod svoj štandard až na 2-3, ktorí zostali výrazne za svojimi možnosťami, čo si rozoberiem s nimi na tréningu.

AUTOR: Klajber Juraj
Uverejnené: 25.03.2008 08:41