DOSPELÍ :: Nitr.Pravno - Hrn?iarovce 3:1 (1:0)

Zostava: Pročka-Michal Jamrich, Bielik, Michal Luprich, Kaman, Michal Štiffel,
               Miroslav Jamrich, Valko, Ličko, Vrábel, Vavro, str. Waclaviak, Šujan
Góly: 26.a 65. min. Miroslav Jamrich, 67. min. Michal Jamrich

V prvom jarnom zápase na domácej pôde odohrali Nitrianskopravňania  dobrý zápas.Od prvých minút si vytvorili tlak na hosťujúcu bránku a postupne sa dostávali  do výborných príležitostí. V 26. min.  Miroslav Jamrich po učebnicovej prihrávke svojho spoluhráča prešprintoval hosťujúceho obrancu a strelil dôležitý prvý gól. V druhom polčase domáci hrali tak isto dobre. V 65.min. opäť Miroslav Jamrich po samostatnej akcii, keď si brankára vychutnal blafákom, vsietil na 2:0. O dve minúty Michal Jamrich po vzdušnom súboji s hosťujúcim brankárom sa lepšie zorientoval a pridal tretí gól. Po tomto góle sa  domáca aktivita mierne oslabila, čo využili hostia a v 72. minúte po zaváhaní domácej obrany znížili na 1:3. Domáci si do konca zápasu vytvorili ešte niekoľko sľubných šancí, ktoré však zostali nevyužité. Na záver možeme skonštatovať, že o pokojné prežitie veľkonočného pondelka sa veľkou mierou pričinili bratia Jamrichovci, ktorí sa predovšetkým na trávniku venovali hre a nie rečneniu.

AUTOR: Marek Oller
Uverejnené: 27.03.2008 08:49