DNES JE ŠTVRTOK, 2.05.2024, MENINY MÁ ŽIGMUND , BLAHOŽELÁME!

DOSPELÍ :: Nitrianske Pravno - Šimonovany 3:0(1:0)

Góly: Michal Štiffel 2,Michal Jamrich

Pročka-Michal Jamrich,Bielik,Michal Luprich,Klajber,Michal Štiffel,Miroslav Jamrich,Ličko,Šujan,Vavro,Vrábel, str: Juraj Štiffel,Kaman, Miroslav Luprich

Stretnutie posledných dvoch mužstiev tabuľky štvrtej ligy vyznelo jednoznačne v prospech  domáceho tímu, ktorý od prvých minútach mal jasnú prevahu.
   Už v tretej minúte otvoril skóre zápasu michal Štiffel peknou strelou k žrdi. V 56. min. opäť Štiffel po peknej akcii Miroslava Jamricha vsietil na 2:0.
V 68.min. na 3:0 upravil Michal Jamrich.Domáci si vytvorili ešte niekoľko dobrých šancí, ktoré zostali nevyužité.
   Domáce mužstvo prakticky Šimonovany nepustili k ničomu. Hostia si za celý zápas nevytvorili žiadnu šancu a ani sa nedostali k šestnáske.
Tri body zaslúžene ostali doma.(Fazekaš)

AUTOR: M.Oller
Uverejnené: 23.04.2008 14:12