DORAST :: Horné S?nie - Nitr. Pravno 1:4 (0:3)

Zostava: Rusnok - Rybár, Hurajt, Bačinský, Leitman, Valentín (Haluš), Češek,

Greschner Martin, Kaman (Kristel), Adamček, Galus

Na lavičke zostali: Lichner, Pavlíček, Pánis, Greschner Michal

ŽK: Bačinský

Góly: Adamček, Valentín, Kaman z 11 m, Galus

Už v 30. sekunde zápasu nepremenil  samostatný nájazd Adamček. To bol signál pre súperov tlak, ktorý trval 10-15 minút a v ktorom nás 2x podržal brankár.
Potom sme ovládli hru a kombinačnými akciami sme súperovi robili problémy. Dva góly sme dali po vyšachovaní súperovej obrany do prázdnej brány. V strede poľa bolo cítiť Kamana, ktorý svojim výkonom a radami strhol aj zvyšok mužstva.
V druhom polčase sme kontrolovali priebeh hry a hrozili sme nebezpečnými protiútokmi. Súper znížil po vymyslenej jedenástke. Od vyššej prehry  zachránil domácich veľmi slabý rozhodca Badár, ktorý bol najlepším "obrancom" domácich a našich útočníkov nepustil do žiadnej akcie a všemožne tlačil domácich do tlaku, ktorý sme v pohode ustáli.

AUTOR: J.Klajber
Uverejnené: 05.05.2008 14:05