DORAST :: Nitr. Pravno - Stará Turá 2:2 (1:1)

Zostava: Lichner (Rusnok) - Rybár, Šandor (Kristel), Bačinský, Leitman, Haluš (Pánis)

Hurajt, Valentín, Greschner Martin, Adamček, Galus

Na lavičke zostali: Greschner Michal, Pavlíček

Góly: Adamček 2

ŽK: Leitman

V zápase so súperom, ktorého sme jednoznačne mali poraziť, odohrali chlapci slabý

a nezáživný výkon. Po góle na 1:0 v prvom polčase sme vyroblili nepochopiteľnú chybu

a súper vyrovnal v 45. minúte na 1:1. V druhom polčase sme diktovali hru my, ale po vedúcom

góle Adamčeka na 2:1 sme poľavili. Nedokázali sme dať gól ani z piatich metrov po ukážkových

únikoch Galusa a spätných prihrávkach od čiary na nabiehajúcich hráčov. Súper vyrovnal

v 38. minúte  druhého polčasu po krásnej strele z 20 m do horného rohu brány. V našom

ďalšom nápore sme si vypracovali ešte 2 vyložené šance, ktoré nám súperov brankár chytil.

Zbytočne sme stratili 2 body so súperom, ktorý nebol lepší, ale našim "laxným" prístupom