DNES JE ŠTVRTOK, 25.04.2024, MENINY MÁ MAREK , BLAHOŽELÁME!

DOSPELÍ :: Nitrianske Pravno - ?astkovce 2 : 3 (2:0)

Góly Miroslav Jamrich 2
Pročka - Michal Jamrich, Klajber, Priehoda, Kaman, Michal Štiffel, Miroslav Jamrich, Valko, Šujan, Vavro, Juraj Štiffel   Domáci  v prvom polčase podali veľmi dobrý výkon, mali jasne navrch. V 19. minúte otvoril skóre Miroslav Jamrich a potom si domáci vytvorili najmenej päť stopercentných gólových šansí, ktoré nevyužili. Až v 40. minúte výborne hrajúci Miro Jamrich pridal druhý gól. V druhom polčasesa obraz hry zmenil a hostia boli akoby pokropení živou vodou. Gólmi Rusnáka, Madru a Maráza otočili skóre. Druhý polčas odohrali Pravňania len deviati, pre zranenie Mira Jamricha a Lukáša Vavru.

Nitrianske Pravno - ?astkovce 2:3<br><br>autor: FO MTJNitrianske Pravno - ?astkovce 2:3<br><br>autor: FO MTJNitrianske Pravno - ?astkovce 2:3<br><br>autor: FO MTJNitrianske Pravno - ?astkovce 2:3<br><br>autor: FO MTJNitrianske Pravno - ?astkovce 2:3<br><br>autor: FO MTJNitrianske Pravno - ?astkovce 2:3<br><br>autor: FO MTJNitrianske Pravno - ?astkovce 2:3<br><br>autor: FO MTJNitrianske Pravno - ?astkovce 2:3<br><br>autor: FO MTJNitrianske Pravno - ?astkovce 2:3<br><br>autor: FO MTJNitrianske Pravno - ?astkovce 2:3<br><br>autor: FO MTJ

AUTOR: Fazekaš
Uverejnené: 19.06.2008 13:48