DORAST :: Nitr. Pravno - Stará Turá 3:2 (2:1)

Zostava: Rusnok - Štiffel, Kristel, Leitman, Šandor (Pánis), Greschner, Češek,

Haluš, Pavlíček (Sláviček), Galus, Valentín (Jaško)

Góly: Valentín 2, Galus

Hralo sa bez kariet.

Po rýchlom góle súpera, keď sme sa spočiatku nevedeli vysporiadať s dvomi rýchlymi útočníkmi súpera sme zmenili systém bránenia, jedného z nich sme začali brániť osobne, sme vyrovnali hru v strede poľa. Nevychádzal nám prechod cez zálohu, tak sme začali hrať nakopávané lopty na útočníkov, čo platilo na súperových obrancov. Do polčasu sme po únikoch Galusa a Valentína strhli vedenie na našu stranu. V druhom polčase nás súper prevýšil v strede poľa a po rohu vyrovnal na 2:2. V tomto čase sa hral futbal hore-dole, keď obe mužstvá chceli strhnúť víťazstvo na svoju stranu. Rozhodnutie padlo v závere zápasu, keď šancu súpera chytil náš výborne chytajúci brankár Rusnok a našu šancu Valentín, po peknom centri Galusa, premenil vo víťazný gól.

Opäť sme sa presvedčili, že keď sa plnia pokyny dané pred a počas zápasu a každý odovzdá v zápase maximum, výsledok sa dostaví.

AUTOR: Juraj Klajber
Uverejnené: 19.08.2008 09:34