DNES JE ŠTVRTOK, 2.05.2024, MENINY MÁ ŽIGMUND , BLAHOŽELÁME!

DOSPELÍ :: Nitrianske Pravno – Chynorany 4:0 (3:0)

V Nitrianskom Pravne sa hral v prvom polčase svižný futbal. Mužstvá nijako neoslnili, aj keď domáci mali prevahu. V 12. min. Michal Jamrich otvoril skóre. V 21. Miro Jamrich obišiel celú obranu hostí aj brankára a do prázdnej brány vsietil na 2:0. Ten istý hráč v 34. min. Sa pohral s obranou hostí a vsietil na 3:0. Domáci do konca prvého dejstva mali tri šance, ktoré nevyužili. V 45. min. Rozhodca vylúčil domáceho hráča, no Nitr. Pravno malo v druhom polčase aj o desiatich miernu prevahu. V 49. mi. Miro Jamrich vsietil hetrik, no veľmi bolestivo sa narazil do žrde drány a skončil na nosidlách. Potom si ešte domáci vytvorili tri šance, ktoré nevyužili. Chynorany nemali v zápase žiadnu vážnejšiu príležitosť.
Góly: 12. Mich.Jamrich, 21. 34. 50. Miro Jamrich, R: Košťál, 200 divákov
Nitr. Pravno : Pročka – Michal Jamrich, Oboňa, Chlpek, Bielik, M.Štiffel, Miro Jamrich, Kaman, J.Štiffel, Čampiš, Klajber, str: Adamček, Vrábel (F.Fazekaš)

AUTOR: M.Oller
Uverejnené: 05.11.2008 11:12