MFK Nová Dubnica - MTJ Nitr. Pravno 6:1 (2:0)

Výsledok zápasu dorastu 20. kola V. ligy sever

Zostava: Lichner - Šandor, Cachovan, Greschner, Rusnok (Jaško), Pavlíček, Haluš, Galus, Sláviček, Valentín, Štiffel

Gól: Galus

Rozhodovali: Šimurka, Hagara

Pred dnešným zápasom skončil trest brankárovi Rusnokovi a my sme si mysleli, že už konečne budeme mať aspoň dvoch náhradníkov. Pred odchodom nás však nemilo prekvapila správa o domácom zranení Kristela. Tak sme opäť museli improvizovať v zostave. Keďže Rusnok vie aj slušne zahrať v poli, tréner sa rozhodol postaviť do brány opäť Lichnera a Rusnoka posunul do útoku. Domáci hráči začali stretnutie s mohutným náporom
a po jednej ich akcii sa zranil náš brankár a keďže nemohol pokračovať v stretnutí, Rusnok musel ísť chytať. Zranenie sa ukázalo natoľko vážne, že Lichner musel byť prevezený na ošetrenie do nemocnice v Trenčíne. Hra na jednu bránu priniesla domácim v 20. minúte dva góly. Po prestávke zvýšili naši dorastenci aktivitu a v 46. minúte Galus znížil vedenie domácich. V tomto čase pôsobili domáci trochu bezradne a naši si vypracovali niekoľko sľubných akcii, ale opäť zlyhala koncovka, čo povzbudilo súpera k zlepšeniu výkonu. Po čase sa u mnohých našich hráčov prejavila slabá kondícia a domáci v 70. minúte zvýšili na 3:1. V 81. minúte dostal Greschner ČK za faul zozadu a oslabenie nášho mužstva využil
súper v 81., 83. a 89. minúte na strelenie gólov. Na budúcu nedeľu nás čakajú opäť veľké starosti so zostavou. S Lichnerom už nemôžeme počítať do konca sezóny, nevieme ako je na tom zdravotne Kristel a nevieme ako dopadne na DK Greschner. A to nás čaká vedúce mužstvo súťaže - Plevník.

AUTOR: Tibor Pavlíček
Uverejnené: 14.04.2009 08:20