Výsledok zápasu dorastu 29. kola V. ligy sever

TJ KOVO Beluša - MTJ Nitr. Pravno 3:1(3:0)

Zostava: Rusnok - Šandor, Cachovan, Greschner, Lichner, Jaško (Luščák), Pavlíček, Haluš, Galus, Kristel, Valentín

Gól: Galus

ČK.: Cachovan

Rozhodovali: Oselský, Mazán

Naši dorastenci začali stretnutie opäť vo vlažnom tempe a súper to dokonale využil. Boli sme horší vo všetkých činnostiach a tak sme už v 37. minúte prehrávali 3:0, aj keď tretí gól padol z jasného ofsajdu. Tu si neudržal nervy na uzde Cachovan a po urážke asistenta hlavného rozhodcu dostal zbytočnú červenú kartu a pred posledným
zápasom oslabil naše mužstvo. Len vďaka výborným zákrokom Rusnoka sme nedostali viac gólov. Do druhého polčasu, aj keď s desiatimi hráčmi, nastúpilo na trávnik úplné iné mužstvo. Naši zlepšili hru, boli dôslednejší, čo  využil Galus v 53. minúte na skorigovanie výsledku. Mali sme aj ďalšie šance, ale tie sme už nedokázali využiť.
Šance mal aj súper, ale výborný Rusnok pochytal čo sa dalo.

AUTOR: Tibor Pavlíček
Uverejnené: 15.06.2009 11:25