DNES JE SOBOTA, 20.04.2024, MENINY MÁ MARCEL , BLAHOŽELÁME!

?FK Nitra(3) : N.Pravno(4) 3 : 1 (3:0) gól Perniš

PročkaČičmanec,Valko,Kaman,Bielik P. - Važan,Kolodzej,Roháč,Chupek - Jamrich Mr,Perniš

Str: Jamrich Mš,Bielik A,Haluš,Varinský

V poslednom prípravnom zápase tzv. generálke sme si zmerali sily s kvalitným súperom z 3. ligy. Prvý polčas sa hral prevažne na našej polovičke a bolo len otázkou času, kedy inkasujeme gól. Bez gólový výsledok sme udržali do 30. min. Po tomto góle sme inkasovali ešte dva krát a prvý polčas sme prehrali 3:0.
V druhom polčase tréneri pre striedali a hra sa postupom času vyrovnala. Z nášho ojedinelého protiútoku bol v pokutovom území faulovaný Miro Jamrich a hlavný rozhodca ukázal na biely bod. Z nariadenej jedenástky sa nemýlil Perniš a upravil na konečných  3:1. V druhom polčase nás svojím výkonom podržal brankár Pročka.

AUTOR: M.Oller
Uverejnené: 08.03.2010 13:29