MFK Ilava - MTJ Nitr: Pravno 3 : 2 ( 2 : 0 )

Zostava: Jantoška - Čičmanec, Luščák, Chupek ( Vetrák ), Bielik, Pavlíček ( Habšuda ), Haluš, Valko, Kodaj, Píš, Jamrich

Góly: Píš, Vetrák

Rozhodovali: Magdolen, Šamko, Hanek

V Ilave sa od začiatku zápasu hralo prevažne na polovici ihriska domácich. Naši hráči však nedokázali svoju prevahu využiť. Chýbala streľba z väčších vzdialeností, chlapci sa chceli dostať s loptou až do súperovej brány, čo sa im nedarilo. Súper to využil na dva rýchle protiútoky a po dvoch strelách v rozpätí jednej minúty sme prehrávali 2 : 0. Po prestávke sme pokračovali v dobýjaní domácej brány a naša snaha a bojovnosť bola odmenená dvomi gólmi tiež v rozpätí jednej minúty. Šťastnými strelcami boli Píš a Vetrák. Dve minúty pred koncom sme mali výhodu pokutového kopu, ktorý však Kodaj nepremenil a v poslednej minúte zápasu sme museli kalich horkosti vypiť do dna, keď domáci využili posledný rýchly brejk na strelenie víťazného gólu.

AUTOR: Pavlíček
Uverejnené: 10.04.2014 13:20