Výsledok majstrovského futbalového zápasu Majstrovstiev oblasti 7.9.2014

TJ OFK Dežerice - MTJ Nitr. Pravno 2 : 4 ( 1 : 1 )

Zostava: Poljak - Čičmanec, Baláž ( Ugróczy ), Hancko, Bielik, Vetrák, Dekan,
                         Valko, Pekár, Valentín, Jamrich ( Habšuda )

Góly: Jamrich 3, Vetrák

Ž.K.: Valko

Rozhodovali: Drábik, Jančich, Duhina

Do Dežeríc sme cestovali s úmyslom potvrdiť domáce víťazstvo a získať vonku body. Preto sme od začiatku zápasu predvádzali aktívnu a bojovnú hru, čo bolo odmenené našim vedúcim gólom po strele Jamricha. Miško mal o pár minút ďalšiu šancu, ale lopta tesne minula bránu domácich. Tí sa snažili s našimi držať krok a po jednej ich príležitosti posúdil rozhodca Bielikov dotyk s loptou ako nedovolený a domáci nariadenú penaltu premenili. Po zmene strán náš tlak pokračoval a Vetrák krásnou strelou z priameho kopu dostal naše mužstvo opäť do vedenia. Potom prišli znovu chvíle Miška Jamricha, keď nechytateľnou strelou do šibenice zvýšil na 3 : 1 a v 73. minúte zavŕšil svoj hattrick. Domáci ešte v 80. minúte využili našu stratu koncentrácie a upravili výsledok zápasu. Dôležité je, že sme na pôde súpera predviedli peknú kombinačnú hru a odviezli sme si tri body.

AUTOR: T.Pavlíček
Uverejnené: 09.09.2014 11:14