Výsledok majstrovského futbalového zápasu Majstrovstiev oblasti 21.9.2014

TJ Priehrada Nitr. Rudno - MTJ Nitr. Pravno 1 : 1 ( 0 : 1 )

Zostava: Štálnik - Čičmanec, Baláž ( Masaryk ), Hancko, Bielik, Vetrák, Dekan,
                          Valko, Pekár, Valentín ( Hianik ), Jamrich ( Ugróczy )

Gól: Jamrich

Ž.K.: Pekár

Rozhodovali: Bebjak, Drábik

V Nitrianskom Rudne boli naši hráči od úvodného hvizdu maximálne aktívny, dobre kombinovali a podnikali nebezpečné útoky na súperovu bránu. Domáci spoľahlivo bránili, ale v 14. minúte nedokázali zastaviť rýchleho Jamricha a prehrávali 0 : 1. Naši mali aj naďalej hernú prevahu, ale nedokázali sme ju pretaviť na góly. Domáci bránili a podnikali sporadické protiútoky, s ktorými sme nemali veľké problémy. Po prestávke začala byť naša hra trochu rozhádzaná, čo súper využil na zvýšenie svojej aktivity. V tomto úseku zápasu spravil náš stopér taktickú chybu, fauloval domáceho hráča a rozhodca nariadil pokutový kop, ktorý domáci premenili a vyrovnali stav stretnutia. Po góle naši hráči opäť získali prevahu, ale nedokázali sme ju potvrdiť gólom a tak zápas skončil remízou, aj keď pre nás nie spravodlivou. Na záver treba ešte vyzdvihnúť prácu rozhodcov, ktorí aj vo dvojici dokázali zápas viesť korektne a bez väčších chýb.

AUTOR: Tibor Pavlíček
Uverejnené: 25.09.2014 16:08