Výsledok majstr. futbalového zápasu Majstrovstiev oblasti 11.10.2014

MTJ Nitr. Pravno - TJ Baník Sebedražie 3 : 0 ( 2 : 0 )

Zostava: Štálnik - Čičmanec ( Luščák ), Baláž, Hancko, Pekár, Vetrák, Dekan ( Habšuda ), Valko, Hianik ( Češek ), Valentín, Jamrich ( Haluš)

Góly: Hianik, Valko, Jamrich

Ž.K.: Čičmanec

Rozhodovali: Kluka, Grznár, Kráľ

Na hre domácich hráčov bolo od úvodných minút zápasu vidieť, že chcú odčiniť minulotýždňovú prehru. Od začiatku sa prezentovali útočnou a kombinačnou hrou, ktorá bola korunovaná gólom Hianika už v 4. minúte zápasu. Naopak aj dobrou defenzívnou hrou nepúšťali súpera do žiadnych nebezpečných akcií. Tento scenár pokračoval aj v ďalšom priebehu stretnutia a v 30. minúte bol okorenený najkrajšou akciou zápasu, keď po centri Hianika cez šestnástku,Dekan umne prepustil loptu a Valko nekompromisne zakončil.Aj po zmene strán naši pokračovali v nátlakovej hre a Jamrich po nenápadnej akcii zvýšil na 3 :0. Po tomto góle prišlo v našom mužstve k viacerým striedaniam a hra sa vyrovnala, ale domáci hráči už nepustili priebeh zápasu zo svojich rúk a doviedli ho víťazného konca.

AUTOR: Tibor Pavlíček
Uverejnené: 15.10.2014 14:20