Výsledok majstrovského futbalového zápasu Majstrovstiev oblasti 2.5.2015

MTJ Nitr. Pravno - FK TJ Skačany 1 : 3 ( 1 : 0 )

Zostava: Štálnik - Čičmanec, Baláž, Masaryk ( Habšuda ), Bielik, Hianik ( Luščák ),
                          Dekan, Valko, Chupek, Jamrich ( Češek ), Valentín

Gól: Bielik

Ž.K.: Baláž, Valentín

Rozhodovali: Penčák, Matuška, Uhlár

Naši hráči začali stretnutie tlakom na bránu súpera, od úvodných minút ohrozovali bránu hostí a už od 5´sme vyhrávali gólom Bielika. Vtedy ešte nikto nepochyboval o zisku troch bodov. Celý prvý polčas sme boli lepším mužstvom, ale opäť nás prenasledovalo nepremieňanie gólových príležitostí. Hostia do druhého polčasu zlepšili hru, naši zase hru trochu otvorili a súper v priebehu 15 - tich minút predviedol našim futbalistom lekciu z efektivity. Najprv striedajúci Krajčo po dvoch akciách otočil skóre zápasu a napokon Hudec upravil na konečných 1 : 3. Hostia tak využili svoje tri šance na strelenie troch gólov a plný bodový zisk.

AUTOR: T.Pavlíček
Uverejnené: 04.05.2015 15:28