DNES JE PIATOK, 19.04.2024, MENINY MÁ JELA , BLAHOŽELÁME!

Výsledky majstrovských futbalových zápasov Majstrovstiev oblasti 8.5. a 10.5.2015

TJ Družstevník Dolné Naštice - MTJ Nitr. Pravno 0:0 (0:0)
Zostava: Štálnik - Čičmanec, Luščák ( Habšuda ), Češek ( Poljak ),
                          Bielik, Hianik, Masaryk, Chupek, Jamrich, Valentín
Ž.K.: Hianik
Rozhodovali: Ficel, Iliaš, Zaťko

Po nevýrazných výkonoch oboch mužstiev sa zrodila spravodlivá remíza.

MTJ Nitr. Pravno - TJ Priehrada Nitr. Rudno 2 : 0 ( 2 : 0 )
Zostava: Štálnik - Čičmanec, Baláž, Haluš ( Češek ), Bielik, Hianik ( Luščák ),
                          Dekan, Masaryk, Chupek, Jamrich ( Habšuda ), Valentín
Góly: Masaryk, Hianik
Ž.K.: Čičmanec, Masaryk
Rozhodovali: Stránsky, Boška

V ďalšom z okresných derby sme na našom ihrisku po dlhšom čase privítali hráčov z Nitr. Rudna. Začali sme hneď od úvodného hvizdu aktívne, čo nám prinieslo šance. Po jednej z nich sa hostia dopustili faulu, loptu si pripravil Masaryk, peknou strelou obstrelil múr, lopta sa obtrela o tyčku a skĺzla do brány. Aj naďalej sme boli aktívnejší ako súper a po peknej akcií Chupek - Haluš - Hianik, posledne menovaný zvýšil na 2 : 0. Týmto výsledkom aj skončil prvý polčas. Po zmene strán pokračovala hra podobným scenárom. V 60´však prišiel prudký lejak, sprevádzaný silným vetrom, ktorý schladil hráčov a následné minúty už nič zaujímavé nepriniesli.