Výsledok majstrovského futbalového zápasu Majstrovstiev oblasti 23.5.2015

MTJ Nitr. Pravno - FK Veľké Bielice 5 : 0 ( 3 : 0 )

Zostava: Štálnik - Haluš, Baláž, Hancko ( Luščák ), Bielik, Hianik, Dekan, Chupek,
                          Masaryk ( Habšuda ), Jamrich ( Šimo ), Češek ( Poljak )

Góly: Haluš 2, Habšuda 2, Hianik

Ž. K.: Haluš

Rozhodovali: Pánis, Deraj, Iliaš

Na rozmočenom trávniku predvádzali domáci futbalisti hru, ktorá sa divákom páčila a počas celého zápasu sa z tribúny ozýval potlesk. Od začiatku hrali pekný, kombinačný futbal a hosťujúcich hráčov nepustili k žiadnej príležitosti. Prvú veľkú možnosť sme mali už v 11. min., ale žiaľ bez gólového efektu. V 31. min. mal Haluš 3 gólové šance. Poslednú z nich využil a otvoril skóre zápasu. Potom sa opäť zaskvel strelec gólu, keď adresoval perfektnú prihrávku Hianikovi, ktorý nezaváhal a zvýšil na 2 : 0. V poslednej minúte 1. polčasu predviedol pekné sólo od polovice ihriska Dekan, prihral Habšudovi a ten popod brankára zvýšil na 3 : 0. Druhý polčas začali naši hráči trochu opatrnejšie, ale v 60. min. sa ukázal opäť Haluš, ktorý dostal presnú prihrávku a dal na 4 : 0 a o 4 minúty Habšuda svojim druhým gólom uzavrel skóre zápasu na 5 : 0, aj keď naši hráči predvádzali peknú hu až do konca zápasu, ich ďalšie šance už ostali bez gólovej ozveny. Pri odchode z hracej plochy si vypočuli zaslúžený potlesk od vďačných fanúšikov.