Výsledok majstrovského futbalového zápasu Majstrovstiev oblasti 31.5.2015

TJ Baník Sebedražie - MTJ Nitr. Pravno 0 : 4 ( 0 : 1 )

Zostava: Štálnik - Luščák, Baláž, Hancko, Bielik, Šaray ( Hianik ),Dekan ( Poljak),
                          Habšuda, Chupek, Jamrich, Češek ( Šimo )

Góly: Hianik 3, Chupek

Ž.K.: Jamrich, Baláž

Rozhodovali: Hagara, Jančich, Morávková

Do Sebedražia sme pricestovali v oklieštenej zostave a na ihrisku sa objavili chlapci z lavičky a dokonca aj dorastenec. Nemožno povedať, že sklamali, ale naša hra pôsobila rozháraným dojmom. Domáci mali miernu územnú prevahu, ale nepripravili si žiadne šance. Naopak naši pohrozili z niekoľkých protiútokov a v 17. min. naservíroval Dekan prihrávku Chupekovi, ten ukázal svoju rýchlosť a akciu zakončil úvodným gólom. Do prestávky pokračoval vyrovnaný zápas, ktorý už ďalšie góly nepriniesol. Do druhého polčasu nastúpil Hianik a hneď mal aj prvú veľkú príležitosť, ale bez gólového efektu. No už v 62. min. Hancko nebezpečne vystrelil, domáci brankár jeho strelu len vyrazil a dôsledne hrajúci Hianik zvýšil na 0 : 2. V 65. min. mali veľkú šancu domáci, ale naša obrana a brankár si s ňou poradili. V 76. min. pekne zbehol po krídle Habšuda, prihral Šimovi, ten posunul Hianikovi, pred ktorým bola už len prázdna brána domácich 0 : 3 a v 77 min. zavŕšil čistý hattrick Hianik 0 : 4.