DNES JE UTOROK, 7.05.2024, MENINY MÁ MONIKA , BLAHOŽELÁME!

2. kolo - Hrnčiarovce a Tr. Stankovce

V druhom kole IV. ligy cestovalo naše mužstvo dospelých za súperom do Hrnčiaroviec.

S miestnym ŠK Rapid Hračiarovce remízovalo po vyrovnanom zápase 2 : 2, polčas 1 : 0.
Naši prehrávali už 2 : 0. Na 2 : 1 znižoval Jurkovič Ivan a o vyrovnanie sa zaslúžil Jamrich Miroslav. Škoda poslednej šance Michala Jamricha, keď v poslednej minúte mohol zariadiť víťazstvo a plný bodový zisk.
Po predvedenej hre je deľba bodov spravodlivá.

Zostava našich: Štálnik Ján, Stiffel Juraj, Luprich Michal, Klajber Juraj, Bielik Anton, Stiffel Michal, Jamrich Miroslav, Škovran Ján, Škovran Marek, Čampiš Jozef, Jamrich Michal, náhradníci: Jurkovič Ivan, Liss Karol, Wáclaviak Martin, Šujan Alojz
Tréner: Adamček Ján
Vedúci mužstva: Čampiš Dušan

Dorastenci cestovali do Trenčianskych Stankoviec.
S dorastom Družstevníka Trenčianske Stankovce prehrali vysoko 6 : 1, polčas 3 : 0.
Súper bol nad ich sily. Kým za naše mužstvo nastúpilo sedem  pätnásťročných  chlapcov, za súpera iba dvaja. Aj táto veková rozdielnosť a neskúsenosť sa podpísala pod nelichotivý výsledok.