DNES JE STREDA, 8.05.2024, MENINY MÁ INGRIDA , BLAHOŽELÁME!

DORAST: 1. a 2. kolo

1.KOLO,  6. 8. 2006         ::  NITRIANSKE PRAVNO - HORNÉ SŔNIE      1:1   (0:0)

Nitr. Pravno    –  Bolfík  –   Rajčan, Revický, Lajtman, Ferenčík, Kaman,
                                          Rybár, Baláž, Grešner, Adamček J. a Priehoda
                                    striedal : Šandor
gól: J. Adamček
Ž.K.: Rybár

Domáci na úvod sezóny ukázali v prvom polčase priemerný výkon s množstvom nepresných prihrávok a slabého zakončenia. V druhom polčase sme zvýšili bojovnosť, čoho výsledkom bol vedúci gól v 50 min. Po dobre zvládnutej krídelnej akcii sme skórovali do odkrytej strany súperovej brány. Naďalej sme si udržiavali miernu prevahu, čoho výsledkom boli vypracované šance, ktoré sme nepremenili. Súper vyrovnal v 90 min. s priameho kopu z 25m.

2.KOLO,  13. 8. 2006         ::  TRENČIANSKE STANKOVCE - NITRIANSKE PRAVNO       6:1   (3:0)

Nitr. Pravno   -   Lajtman  -   Rajčan, Revický, Šandor, Ferenčík, Lajtman,
                                             Kaman, Babitz, Baláž, Priehoda, Rybár
                                    striedali : Grešner, Bolfík, Bačinský
gól:  ´74´ Bolfík
Ž.K.: Ferenčík, Babitz

V tomto zápase nám kvalitne hrajúce domáce mužstvo ukázal kde sa máme ešte zlepšiť a vyhralo úplne zaslúžene. Vďaka výbornému výkonu nášho brankára nebola naša prehra ešte vyššia. Mužstvo zlyhalo na všetkých postoch, okrem už spomenutého brankára.

AUTOR: Klajber
Uverejnené: 16.08.2006 08:16