DNES JE UTOROK, 7.05.2024, MENINY MÁ MONIKA , BLAHOŽELÁME!

Nitrianske Pravno - Mýtna Nová Ves 2 : 3

V treťom kole sme na našom štadióne privítali mužstvo Požiarnika Mýtna Nová Ves.
Po fantastickom úvode zápasu, keď už v 6. minúte sme viedli 2 : 0 a niekoľkých vynikajúcich, ale nepremenených príležitostiach  sme po prvom polčase viedli 2 : 1.
Do druhého polčase nastúpilo úplne iné mužstvo. Sporné verdikty hlavného rozhodcu rozladili hráčov a najmä divákov. Celý druhý polčas sa hral v réžii hosťujúceho mužstva. Vyrovnanie viselo na vlásku. Po vylúčení J. Klajbera a striedaní A. Bielika, sme sa v podstate nedostali na stranu súpera. Vyvrcholením boli dva góly v našej bráne a niekoľko skvelých zákrokov nášho brankára J. Štálnika.
Aj tentokrát môžeme iba konštatovať, že súper bol nad naše sily. Bohužiaľ.