Ropspol ?astkovce - MTJ Nitrianske Pravno 4 : 2

Po domácej výhre prijateľný výsledok z Častkoviec.
Do Častkoviec nešli naši muži s veľkými očami.
Pri pohľade na našu súpisku s počtom 13 hráčov nebolo čo závidieť.
Po prvom polčase a stave  stretnutia 2 : 0 sa zdalo, že dosiahnuť prijateľný výsledok bude problém.
Keď domáci v 58 minúte zvýšili na 3 : 0, malo byť rozhodnuté. Domáci hráči si to zrejme mysleli, no naši nesúhlasili. Po zlepšenej hre keď v 74 minúte znížil Miroslav Jamrich na 3 : 1, a v 76 minúte Michal Jamrich na 3 : 2, prekvapenie viselo na vlásku. Naši vsadili všetko na vyrovnanie, ale aj sľubné šance sa nám už nepodarilo premeniť a tak prišiel posledný úder v 91 minúte a gól v našej sieti znamenal aj keď prijateľnú, ale prehru  4 : 2.
Po ôsmom kole máme stále štyri body.
V nasledujúcom kole v nedeľu 17. septembra 2006  privítame na našom štadióne mužstvo
OŠK Trenčianske Stankovce.

Dorastenci hrali v Kanianke a prehrali 3 : 0.

Naši žiaci hrali v stredu 13. septembra 2006 doma majstrovské futbalové stretnutia so žiakmi z Bystričian.
Mladší žiaci vyhrali 11 : 0.
Góly: Pekár Pavol 4, Habšuda Dušan 3, Adamček Adam 1, Chaben Martin 1, Žáčik Tomáš 1, Valentín Adrián 1,
Starší žiaci vyhrali  2 : 1.
Góly: Filkorn Michal 1, Češek 1,

V nedeľu 17. septembra 2006 hrali naši žiaci majstrovské futbalové stretnutie v  Cígli
Mladší žiaci vyhrali 0 : 6.
Góly: Bolfík Michal 2, Pekár Pavol 2, Habšuda Dušan 2,
Starší žiaci remízovali  1 : 1.
Góly: Filkorn Michal 1