DORAST - 3.kolo > Plevník – Nitr. Pravno 3:4 (2:2)

Plevník – Nitr. Pravno 3:4 (2:2)

Zostava : Bolfík – Dudáš, Rybár, Šandor, Revický, Kaman, Adamček J,
                  Adamček P, Leitman, Priehoda, Baláž, Greschner, Hurajt, Bačinský

Góly: Revický, Kaman, Adamček J, Priehoda

Zápas mužstiev z dna tabuľky sa v prvom polčase vyznačoval množstvom chýb v obrane na oboch stranách. Po lacnom vedení domáceho mužstva sme vyrovnali o 4 min. gólom Revického z priameho kopu zo 45m. Po ďalšom zaváhaní našej obrany sme opäť prehrávali. Pred koncom polčasu sa najlepšie zorientoval v 16-ke Kaman a center Revického z priameho kopu usmernil do brány na polčasových 2:2.

Do druhého polčasu sme vstúpili prísnym vylúčením Adamčeka P, keď po vzájomných strkaniciach dostal domáci hráč len žltú kartu a náš červenú. Aj napriek neobjektivite a jednostrannému rozhodovaniu hlavného rozhodcu, oslabení o jedného hráča, sme hrali vyrovnanú partiu a dvoma gólmi sme strhli víťazstvo na našu stranu. Naši hráči sa prezentovali výbornou kondičnou prípravou a bojovnosťou v čom sme prevýšili domácich. Výborný zápas odohral Priehoda, Adamček J, Revický a podarilo sa im strhnúť aj zbytok mužstva.