DORAST :: 4.kolo - NITR. PRAVNO - CHYNORANY 4:3 (3:0)

Zostava : Bolfík – Šandor, Rybár, Dudáš, Revický, Kaman, Adamček J,
                  Štefan, Luprich, Štiffel M, Priehoda, Leitman, Lacko,
                  Bačinský, Hurajt

Góly: Kaman, Štiffel M 2, Priehoda

V zápase dvoch rozdielnych polčasov sme hrali my lepšie v prvom a súper v druhom polčase. Vedenia sme sa ujali v 26 min po presne zahranom priamom kope Kamana. V 39 min sa prezentoval Štiffel M krásnou strelou do vinkla a vzápätí v 45 min zúžitkovali nacvičený signál na polčasové výťazstvo 3:0.

V druhom polčase po súperovom góle v 47 min sme sa zbytočne stiahli do obrany a prenechali sme súperovi stred poľa, ktorý to využil na strelenie ďalších dvoch gólov. Do zápasu sme nastúpili aj s hráčmi, ktorí na jeseň hrávali za „A“ mužstvo a ich skúsenosti sa prejavili aj v zápase. Vďaka skúsenosti týchto hráčov a dávke šťastia sme zápas dotiahli do víťazného konca. Náš boj o záchranu naďalej pokračuje.