DNES JE PIATOK, 26.04.2024, MENINY MÁ JAROSLAVA , BLAHOŽELÁME!

Tenisová sezóna 2007

Skončila sa ďalšia tenisová sezóna. Tenisový oddiel pri MTJ v Nitrianskom Pravne tento rok usporiadal tri turnaje. V júni sa uskutočnil 5. ročník turnaja vo dvojhre mužov DOSET CUP 2007, turnaja sa zúčastnilo 23 hráčov z Nitrianskeho Pravna a okolitých obcí. Aj v tomto ročníku sme spoznali nového víťaza. Lukáš Kaman z Tužiny triumfoval vo všetkých zápasoch a prešiel turnajom pomerne hladko. Vo finále si poradil z obhajcom prvenstva Michalom Ošvátom z Tužiny 7:5, 6:0.

Ďalším turnajom bol turnaj vo štvorhre mužov. Za účasti desiatich párov sa uskutočnilo vydarené športové podujatie, na konci ktorého sa z víťazstva tešila dvojica Dušan Hanzlík a Vladimír Polevka. Ich finálovými súpermi boli Peter a Michal Ošvátovci. Po dramatickom priebehu zvíťazili Hanzlík s Polevkom 9:8.

Posledným už tradične bol turnaj zmiešaných párov. Do turnaja sa prihlásilo 10 párov, ktoré zviedli pekné súboje. Hneď pri svojom prvom štarte na tomto turnaji zvíťazili Katka Barloková a Zdeno Džubek, ktorí vo finále porazili dvojicu Alexandra Boronkayová a Pavel Kubíček 7:5.

Ďalej by sme chceli informovať, ako si počínali tri naše družstvá v Hornonitrianskej amatérskej tenisovej lige. Všetky naše družstvá hrajú v druhej lige. Zloženie družstiev:

MTJ Pravno „A“: Oller Marek, Proč Radoslav, Vnučko Štefan, Kubíček Pavel

MTJPravno „B“: Záhorský Peter, Ličko Martin, Blaho Milan, Ledecký Peter, Franko Dalibor

MTJ Pravno „C“: Lajtman Miroslav, Sobota Tomáš

MTJ Pravno „A“ obsadilo 8. miesto, MTJ Pravno „B“ 10. miesto a MTJ Pravno „C“ 16. miesto. Dúfajme, že sa našim družstvám bude v ďalšom ročníku dariť viac.

AUTOR: Pavol Kubíček - TO MTJ
Uverejnené: 05.11.2007 10:31