Aktualizované : 29.01.2015 - 11:27

UŽITOČNÉ ODKAZY:

ARCHÍV ČLÁNKOV Z ROKU 2009

OZNAM: Odklad posledného kola žiackych zápasov
Posledné kolo žiackych zápasov medzi Nitr.Pravnom a Pravencom sa odkladá na jarnú časť v r.2010...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
16.10.2009 09:50
.
.
Nitrianske Pravno - ?astkovce 1:0 (0:0)
Favorizované mužstvo hostí malo úvodné šance. Brankár N.Pravna Pročka sa vyznamenal pri nájazodoch Rusnáka a Madra.Potom domáci prevzali iniciatívu. Miro Jamrich išiel sám na bránu, ale gólman vyrazil. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
15.04.2009 08:24
.
.
Nitrianske Pravno - Bošany 1: (0:0)
Po dvoch tesných prehrách vonku chcelo Nitrianske Pravno na svojom ihrisku zabodovať. Podalo veľmi dobrý...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
06.04.2009 10:06
.
.
MUŽI :: Bánovce – Nitr. Pravno 2:0 (2:0)
Prvý polčas mali pevne vo svojich rukách domáci futbalisti, ktorí sa po dvoch góloch Kaňu dostali do vedenia 2:0. V ďalšom priebehu mali jasne navrch, šance Masaroviča či Pavloviča však zostali nevyužité. V druhom polčase tempo hry upadlo, domáci sa uspokojili s náskokom a stretnutie sa tak prakticky už iba dohrávalo....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
25.03.2009 08:53
.
.
DORAST :: MTJ Nitr. Pravno - Slovan Z. Kostoľany 10:2 (6:2)
Po skončení zimnej prípravy a odloženom zápase 16. kola súťaže, nastúpili naši dorastenci na 1. zápas jarnej časti pod vedením nového trénera. Doterajší tréner p. Juraj Klajber po skončení jesennej časti odstúpil zo svojej funkcie a nahradil ho p. Roman Krebes. Pred začiatkom ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
23.03.2009 12:16
.
.
DOSPELÍ :: Zimná príprava 2009
Zimná príprava začala 11.1.2009 a bola naplánovaná na 9 týždenných mikrocyklov do 15.3.2009. Bola zameraná predovšetkým na kondičnú prípravu. Herné tréningy prebiehali hlavne v telocvični, resp. v jednotlivých prípravných zápasoch vzhľadom k počasiu a stavu tréningových plôch počas celej prípravy....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
18.03.2009 08:45
.
.
Skalica - Nitr.Pravno - 1:0 (0:0) 87. Kubík
V Skalici sa na ťažkom teréne hral vyrovnaný zápas, ktorý zodpovedal postaveniu oboch mužstiev v tabuľke. Za zmienku z prvého polčasu možno spomenúť 4. min., kedy domáci mali výhodu priameho kopu z poza šestnástky po ktorom lopta opečiatkovala brvno brankára Pročku. V druhom ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
18.03.2009 08:39