Aktualizované : 29.01.2015 - 11:27

UŽITOČNÉ ODKAZY:

ARCHÍV ČLÁNKOV Z ROKU 2006

Šimonovany - Nitrianske Pravno 0 : 5
Najväčšie prekvapenie kola. Prekvapenie v podobe vysokého víťazstva si nechali naši muži na posledné kolo jesennej časti, keď po vynikajúcom výkone a premenení všetkého čo sa dalo deklasovali domácich hráčov Šimonovian a nadelili im ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
08.11.2006 09:02
.
.
Nitrianske Pravno - Sol?any 4 : 2
Prvá daždivá nedeľa v tomto ročníku a dramatický vývoj zápasu zdvíhali adrenalín všetkým prítomným divákom na nedeľnom zápase našich mužov s mužstvom OFK Solčany. Úvod zápasu sa začal vynikajúcim prienikom Michala Jamricha do šestnástky hostí a faulom brankára, z čoho rezultoval ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
31.10.2006 15:08
.
.
DORAST: 12. KOLO, 15. 10. 2006
V túto nedeľu sme odohrali smoliarsky zápas, keď s vyrovnaným súperom sme nedokázali premeniť 5 – 6 čistých gólových šancí. Súper nám dal dva góly, na ktoré sme dokázali odpovedať iba jedným a to až v 88. minúte....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
19.10.2006 09:33
.
.
MTJ Nitrianske Pravno - TJ Veľké Kostoľany 3 : 0
Futbalové stretnutie zahodených šancí s vynikajúcim výsledkom pre Nitrianske Pravno. Nálada fanúšikov a hráčov v očakávaní debaklu hostí v majstrovskom futbalovom stretnutí 12. kola 4. ligy našich s posledným mužstvom tabuľky sa nenaplnila. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
17.10.2006 09:03
.
.
DORAST - 11.kolo - 8.10.2006
Jednoznačnefutbalovejší hostia nás vyškolili v jednoduchosti a účelnosti. My smedokázali skorigovať až za stavu 0:7. Polovica mužstva úplne sklamala azahrala iba 50 % svojich možností. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
13.10.2006 08:21
.
.
Nitrianske Pravno - Senica 5 : 2
Povinné víťazstvo nášho mužstva sa rodilo s ťažkosťami. Úvodný gól zápasu strelil hráč Senice, po prvom útoku na našu bránku v 21 minúte , po strate lopty v strede ihriska. O vyrovnanie sa zaslúžil Miroslav Jamrich v 24 minúte, priamo z rohového kopu strelou k prvej tyči a vypadnutí lopty brankárovi hostí. Tlak našich sa stále zvyšoval ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
09.10.2006 11:06
.
.
DORAST - 10.kolo - 1.10.2006
Podľa informácii mužstvo podalo veľmi dobrý výkon, hralo snaživý a bojovýfutbal. V prvom polčase sa ujalo vedenia ďalekonosnou strelou Kamana. Vdruhom obdržalo vyrovnávajúci gól po zaváhaní obrany. Do ďalších šancísme už súpera nepustili. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
02.10.2006 13:18
.
.
Nitrianske Pravno - Trenčianske Stankovce 0 : 1
Nedeľa 24. septembra 2006 bola hracím dňom na našom štadióne. Špatne začali už dorastenci, keď v predzápase hrali s družstvom dorastencov AS Trenčin "C". Naši dorastenci prehrali 1 : 6. Za našich skóroval Tomáš Priehoda, viedli sme 1 : 0, potom skórovali len hostia. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
26.09.2006 09:03
.
.
Dorast - 8. KOLO, 16. 9. 2006
V okresnom derby sme začali prísnym vylúčením Dudáša už v 5. minúte. Po preskupení obrany a hry iba na jedného útočníka sme sa snažili kúskovať hru a nepustiť súpera do tlaku. Toto sa nám darilo do 31. minúty, keď po nedorozumení stopérov sme inkasovali. Nerozhodnosť nášho brankára pri vybiehaní sa nám vypomstila už o 2 minúty...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
21.09.2006 08:34
.
.
Ropspol ?astkovce - MTJ Nitrianske Pravno 4 : 2
Po domácej výhre prijateľný výsledok z Častkoviec. Do Častkoviec nešli naši muži s veľkými očami. Pri pohľade na našu súpisku s počtom 13 hráčov nebolo čo závidieť. Po prvom polčase a stave stretnutia 2 : 0 sa zdalo, že dosiahnuť prijateľný výsledok bude problém....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
18.09.2006 10:53
.
.
DORAST: 7. KOLO, 3. 9. 2006
V zápase sme sa museli vysporiadať s neúčasťou troch obrancov. Zápas sa pre nás začal vyvíjať priaznivo keď už v 15. sekunde sme skórovali po peknej krížnej strele Priehodu. Náš dvadsať minútový tlak nám priniesol ďalšiu strelu Priehodu mimo bránu. V 23. minúte nás súper potrestal vyrovnávajúcim ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
13.09.2006 08:23
.
.
Nitrianske Pravno - Továrniky 4 : 0
Pekná slnečná nedeľa nám priniesla vytúžené víťazstvo. V nedeľa 10. septembra 2006 sme na našom štadióne privítali mužstvo OFK Továrniky. Prijateľný súper, dobrá hra našich a štyri góly v súperovej sieti prispeli k príjemne prežitom nedeľnom popoludní na našom štadióne....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
11.09.2006 10:22
.
.
DORAST - 6. kolo
Zápas sa pre nás vyvíjal dosť nepriaznivo, keď už v 3. min po zbytočnej strate lopty v strede ihriska, neobsadení útočníka a zlom vybehnutí brankára sme inkasovali gól. Ďalší sme dostali z prísne nariadeného pokutového kopu. V 20´ sme znížili gólom Priehodu. Ďalšiu šancu mu zmaril domáci brankár. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
06.09.2006 09:03
.
.
Ako ďalej s pravňanským futbalom alebo priamo tragická nede?a
Po peknej sobotňajšej noci (niektorých v diskoklube ARCHA), odohrali naši muži majstrovské futbalové stretnutie 4. ligy, keď sa v 6. kole stretli v Kanianke s miestnym Juniorom. Výsledok prvého polčasu 3 : 0 a hra našich vyzerala na hodenie uteráku do ringu. Nástup do druhého ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
05.09.2006 10:01
.
.
Dorast - 4. a 5. kolo
So súperom sme odohrali vyrovnaný zápas, bohužial pre nás, dosť nešťastný. V prvom polčase sa hra prelievala od jednej bránky k druhej. Škoda inkasovaného gólu v posledných sekundách prvého polčasu, keď si centrovanú loptu zrazil ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
31.08.2006 15:19
.
.
Aj po piatom zápase s jedným bodom
Sviatok SNP sme oslavovali na našom štadióne piatym kolom futbalovej súťaže dospelých a dorastu. Kým dorast porazil súpera zo Sebedražia 2 : 0, naši muži neprekvapili a opäť prehrali...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
30.08.2006 09:49
.
.
OZNAM: Pozvánka na utorok 29.8.2006
Dňa 29.8.2006 t.j. v utorok odohrajú naši futbalisti na domácom štadióne ďalšie majstrovské futbalové stretnutie 5-teho kolo. Stretnú sa s MFK Skalica. Začiatok stretnutia ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
28.08.2006 13:59
.
.
Zápasy 26. a 27.8.2006
V sobotu 26.8.2006 zahájili naši mladší a starší žiaci nový futbalový ročník na domácom ihrisku s družstvom žiakov z Bánoviec nad Bebravou. Mladší žiaci vyhrali 3 : 2. Za našich skórovali Valentín Adrián 2 a Bolfík Michal 1 gól. Družstvo starších žiakov vyhralo 2 : 1. Za našich skóroval Valentín ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
28.08.2006 13:44
.
.
OZNAM PRE FANÚŠIKOV
V sobotu 26. augusta 2006 sa začne nový ročník žiackych majstrovských futbalových zápasov. V prvom kole sa stretnú naši mladší a starší žiaci s družstvom žiakov z Bánoviec nad Bebravou. Začiatok stretnutia je ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
24.08.2006 10:19
.
.
DORAST - 3. kolo - N.PRAVNO - PLEVNÍK
V prvom polčase sa hral nezáživný futbal medzi šestnástkami. Ani jedno mužstvo si nevypracovalo gólovú šancu. V druhom polčase sme zvýšili pohyb a dôraz v osobných súbojoch....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
21.08.2006 12:52
.
.
Nitrianske Pravno - Mýtna Nová Ves 2 : 3
V treťom kole sme na našom štadióne privítali mužstvo Požiarnika Mýtna Nová Ves. Po fantastickom úvode zápasu, keď už v 6. minúte sme viedli 2 : 0 a niekoľkých vynikajúcich, ale nepremenených príležitostiach sme po prvom polčase ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
21.08.2006 12:41
.
.
DORAST: 1. a 2. kolo
Domáci na úvod sezóny ukázali v prvom polčase priemerný výkon s množstvom nepresných prihrávok a slabého zakončenia. V druhom polčase sme zvýšili bojovnosť, čoho výsledkom bol vedúci gól v 50 min. Po dobre zvládnutej krídelnej akcii sme skórovali do odkrytej strany súperovej brány. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
16.08.2006 08:16
.
.
V nedeľu 20.8.2006 zahrá naše mužstvo dospelých ďalším MFZ IV. ligy na našom štadióne s mužstvom Požiarnik Mýtna Nová Ves. Začiatok stretnutia je o 17.00 hod. V predzápase o 14.30 hod. sa stretnú naši dorastenci s dorastom Plevníka...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
14.08.2006 09:27
.
.
2. kolo - Hrnčiarovce a Tr. Stankovce
V druhom kole IV. ligy cestovalo naše mužstvo dospelých za súperom do Hrnčiaroviec. S miestnym ŠK Rapid Hračiarovce remízovalo po vyrovnanom zápase 2 : 2, polčas 1 : 0. Naši prehrávali už ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
14.08.2006 06:55
.
.
Zápasy : Nováky, Považská Bystrica, Horné Sŕnie
Dňa 30.7.2006 zohralo naše mužstvo dospelých v Novákoch zápas o Slovenský pohár s mužstvom Novák a remizovalo 4 : 4. Nakoľko musel byť známy postupujúci, do ďalšieho kola postúpilo na pokutové kopy 7 : 6 mužstvo Novák....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
09.08.2006 09:18