Aktualizované : 29.01.2015 - 11:27

UŽITOČNÉ ODKAZY:

ARCHÍV ČLÁNKOV Z ROKU 2007

Zhodnotenie jesennej časti V. ligy dorastu Nitr. Pravno
S výsledkami mužstva som spokojný. Pomerne dobre sme zvládli zabudovávanie mladých 15-ročných hráčov do kádra. V základnej zostave ich nastúpilo niekedy aj 4-5. Boli to: Rusnok, Kristel, Haluš, Češek, Valentín. Aj to bola jedna z príčin, že mužstvo nemalo dlhodobejšie...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
13.11.2007 11:28
.
.
DORAST :: Nitr. Pravno - Zemianske Kostoľany 3:1 (1:1)
Zostava: Rusnok - Šandor, Rybár, Kristel, Bačinský (Štiffel), Haluš (Greschner Mi.), Češek (Pavlíček), Greschner Ma., Kaman, Adamček, Galus, Góly: Adamček 2, Kaman Hralo sa bez kariet. ....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
13.11.2007 11:07
.
.
DORAST :: Horné Ozorovce - Nitr. Pravno 7:0 (2:0)
Ťažko zhodnotiť takýto zápas. Chlapci si po 4 výhrach mysleli, že sú už veľký futbalisti a nemusia behať a bojovať. Súperovi na vysokú výhru stačilo práve to. My sme neboli...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
.
Dorast :: Nitr. Pravno - Košeca 5:2 (3:2)
Po vedení 3:0 sme si zase nechali streliť 2 góly v rozpätí 4 minút a skomplikovali sme si zápas. V druhom polčase súper hrozil len zo sporadických brejkov. Naopak my sme z nášho tlaku strelili dva góly a zaznamenali sme štvrté víťazstvo v rade....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
30.10.2007 11:22
.
.
DORAST:: Považská Teplá - Nitr. Pravno 2:3 (1:1)
V prvom polčase sme sa prispôsobili hre súpera. Nehrali sme našu kombinačnú hru, ale uchýlili sme sa k nakopávaniu lôpt. Tento spôsob hry nemal šancu na úspech, lebo v prvom polčase hrali chlapci bez pohybu, bez bojovnosti a nasadenia....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
22.10.2007 08:49
.
.
DORAST:: Nitr.Pravno - Chynorany 7:0
Zápas sa pre nás začal vyvíjať priaznivo keď už v 10. minúte sme vyhrávali 1:0. Po zrážke nášho obrancu s útočníkom súpera kopali hostia 11 m kop, ktorý náš brankár chytil. Vzápätí sme z protiútoku zvýšili naše vedenie na 2:0. Pri ďalšom našom útoku, keď bol náš útočník faulovaný ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
17.10.2007 10:18
.
.
DORAST :: Nitr. Pravno - Streženice 3:1 (3:1)
Prvý polčas sme hrali dobrý fotbal, keď sme zatlačili súpera na jeho polovicu a svoju prevahu sme vyjadrili aj gólovo. Škoda zaváhania nášho brankára pri rohovom kope, keď po jeho chybe súper vyrovnal na 1:1. Do konca polčasu...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
08.10.2007 10:05
.
.
DORAST:: Stará Turá - Nitr. Pravno 3:2 (3:0)
V prvom polčase sme sa nevyhli hrubým chybám v strede obrany. Po jednej z nich sme inkasovali gól a následná nekoncentrovanosť nás stála body, keď sme si nechali streliť ďalšie 2 góly. Dostali sme 3 góly v rozpätí ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
01.10.2007 14:14
.
.
DORAST :: Nitr. Pravno - Horné Sŕnie 2:3
Na zápas sme nastúpili pod dojmom posledného víťazstva u mužstva na 1. mieste dosť laxne. Po dobrej 20-minútovke, keď sme sa ujali vedenia a ukázali sme dve dobré akcie, mužstvo prestalo bojovať a hralo systémom "čo sa nám môže stať, veď hráme s posledným". Opak bol pravdou. Súper do polčasu vyrovnal a na ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
24.09.2007 13:35
.
.
DORAST : Dolné Kočkovce - Nitr. Pravno 0:2 (0:1)
Na zápas sme cestovali bez viacerých hráčov (Kaman, Revický, Leitman, Kristel, Tisaj).
Herný systém sme volili podľa možností kádra. Hrali sme zo zabezpečenej obrany na dvoch brejkových hráčov, ktorým pomáhal Adamček. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
17.09.2007 14:42
.
.
DORAST :: Nitr. Pravno - Beluša 1:0 (0:0)
Zostava : Rusnok - Šandor, Rybár, Štiffel, Revický, Haluš (Hurajt), Češek,
Greschner, Adamček,Galus, Valentín (Pavlíček)
Gól: Adamček
...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
12.09.2007 14:26
.
.
DORAST :: Kanianka - Nitrianske Pravno 5:0
Kanianka - Nitr. Pravno 5:0 (1:0) Zostava: Rusnok (Haluš) - Šandor, Kristel, Rybár, Revický, Haluš (Greschner), Češek, Greschner, Valentín (Pavlíček), Galus (Pánis) ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
03.09.2007 15:06
.
.
DORAST:: Nitr. Pravno - Drietoma 1:2 (1:0)
Zostava: Rusnok - Šandor, Kristel, Rybár, Revický, Valentín (Haluš), Češek, Greschner, Kaman, Adamček, Galus
Gól: Kaman z 11 m
ŽK: Kaman 2x + ČK ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
30.08.2007 16:36
.
.
DORAST: Nová Dubnica - Nitr. Pravno 3:1
Zostava: Rusnok - Šandor, Rybár, Galus, Bačinský, Haluš, Češek, Leitman, Kaman, Adamček, Valentin (Kristel)
Góly: Adamček 2, Greschner Martin, Galus
Po dobrej hre v prvom polčase a strelení 4 gólov sme v druhom polčase poľavili a súperovi prenechali
stred poľa, čo využil na strelenie gólu. Hralo sa bez kariet....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
20.08.2007 09:09
.
.
MAJSTROVSKÝ ZÁPAS Ladce - Nitrianske Pravno
Po zlepšenom výkone v 2. polčase sme strhli víťazstvo na našu stranu aj keď sme už prehrávali 3:1.
Zostava: Rusnák - Šandor, Rybár, Leitman, Bačinský (Revický), Haluš (Greschner), Kaman, ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
13.08.2007 10:49
.
.
LETNÁ PRÍPRAVA 2007 - dorast
Letnú prípravu sme zahájili 28. 6. 2007. Do prípravy sa zapojilo týchto 22 hráčov: - Kaman, Bačinský, Adamček Ján, Revický, Rybár, Pánis, Galus, Šandor, Adamček Peter, Leitman, Greschner Martin, Hurajt, - z mužstva žiakov prišli: Haluš, Pavlíček, Valentin, Češek, Filkorn, Lichner, Šnirer, ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
SNAŽIVÝ ŽIACI
V sobotu 26. mája 2007 odohrali naši žiaci majstrovské futbalové stretnutia so žiakmi Lehoty p. Vtáčnikom. Mladší žiaci pod vedením pána Ernesta Dománika ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
31.05.2007 14:06
.
.
DORAST - 7.kolo - Považská Teplá - N.Pravno 1:0
Zápas, ktorý sa hral na ihrisku čo vyzeralo ako zle udržiavaná roľa sme začali veľmi zle, keď už v druhej minúte dal súper gól cez stred našej obrany. Celý prvý polčas sme hrali v obrane veľmi naivne, čo súper využíval na vytváranie si šancí, ktoré našťastie nevyužil....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
04.05.2007 08:47
.
.
DORAST - 6.KOLO - STARÁ TURÁ
Zápas by sa dal nazvať festivalom nepremenených šancí v podaní domáceho mužstva. Súper využil jediné zaváhanie v našej obrane a ujal sa vedenia v 20 minúte. Od tohto momentu sa valili útoky na súpera jeden za druhým. Výborne chytajúceho hosťujúceho ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
26.04.2007 11:06
.
.
DORAST :: 5. kolo - Sebedražie - Nitr.Pravno 0:0 (0:1)
Na zápas sme nastúpili s úmyslom prehustiť stred ihriska, čo sa nám podarilo zaradením dvoch predstopérov. Tým sa zmenšil priestor na kombináciu pre súpera, ktorý okrem jednej šance, ktorú zneškodnil vrhnutím sa pod nohy útočníka náš brankár, nemohol nič vymyslieť. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
19.04.2007 16:42
.
.
DORAST :: 4.kolo - NITR. PRAVNO - CHYNORANY 4:3 (3:0)
V zápase dvoch rozdielnych polčasov sme hrali my lepšie v prvom a súper v druhom polčase. Vedenia sme sa ujali v 26 min po presne zahranom priamom kope Kamana. V 39 min sa prezentoval Štiffel M krásnou strelou do vinkla a vzápätí v 45 min zúžitkovali nacvičený signál na polčasové výťazstvo 3:0. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
11.04.2007 19:49
.
.
DORAST - 3.kolo > Plevník – Nitr. Pravno 3:4 (2:2)
Zápas mužstiev z dna tabuľky sa v prvom polčase vyznačoval množstvom chýb v obrane na oboch stranách. Po lacnom vedení domáceho mužstva sme vyrovnali o 4 min. gólom Revického z priameho kopu zo 45m. Po ďalšom zaváhaní našej obrany sme opäť prehrávali. Pred koncom polčasu sa najlepšie zorientoval ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
10.04.2007 13:01
.
.
Zápas dospelí - 25.3. :: Rapid Hrnčiarovce
Prvý jarný zápas sa našim vydaril. Nad mužstvom Hrnčiaroviec vyhrali 2 : 1. Pri peknom slnečnom počasí sa hral solídny futbal. Úvod zápasu sa niesol v duchu rozháranej hry. Po dvadsiatich minútach sa striedali futbalové akcie na jednej aj druhej strane, až prišla 30 minúta a vybojovanie lopty v šestnástke hostí, na to krásna ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
26.03.2007 09:51
.
.
2. KOLO DORAST
Výborný zápas v podaní oboch mužstiev. Súperovi hráči boli efektívnejší zakončení. Opäť sme sa nevyhli individuálnym chybám v obrane, ktoré súper využil na 100%. Ku cti hráčom slúži, že sa snažili zvrátiť vývoj zápasu do poslednej minúty. Gól za domácich Adamček J z 11m. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
.
Považská Bystrica - Nitrianske Pravno 3 : 1 ( 0 : 1 )
Že vraj slušný výkon od našich. U lídra súťaže sa nedal čakať veľký zázrak, no napriek tom naši zabojovali aj keď len naprázdno. Prvý polčas, ktorý sme vyhrali gólom Michala Jamricha podnietil domácich k vyšším obrátkam z čoho vyťažili tri góĺy v druhom polčase a konečný výsledok 3 : 1....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
20.03.2007 08:37
.
.
DORAST :: 1. KOLO - Horné Sŕnie - N.Pravno 2:0
Do zápasu sme nastúpili viac ako dobre, keď po 20 min sme malo 3 čisť gólové šance (Adamček J 2x, Priehoda), ktoré sme žiaľ nedokátali premeniť. Súper sa po našom počiatočnom tlaku dostal do vedenia po fatálnej chybe nášho brankára. V 15 minute sme museli striedať stopéra Lupricha, ktorého zodpovedne nahradil Lacko Dano....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
19.03.2007 15:19