DNES JE PONDELOK, 6.05.2024, MENINY MÁ HERMíNA , BLAHOŽELÁME!

FUTBAL - MUŽI

ARCHÍV ČLÁNKOV Z ROKU 2010

07.11.2010 Nitr.Pravno – Lednické Rovne
Zostava N.Pravna : Pročka Marek, Šandor Patrik, Bielik Pavol, Baláž Luboš, Masaryk Martin, Roháč Peter, Kaman Lukáš, Jamrich Michal, Adamček Ján, Chupek Marek,...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
08.11.2010 14:05
.
.
30.10.2010 Dolné Vestenice – Nitr.Pravno
gól N.Pravna : Kaman Lukáš, Zostava N.Pravna : Štálnik Ján, Čičmanec Anton, Bielik Pavol, Baláž Luboš, Masaryk Martin, Roháč Peter, Kaman Lukáš, Jamrich Michal, Adamček Ján, Jamrich Miroslav, striedali : Ugrócy Tomáš, Šandor Patrik, Waclaviak Martin, červená karta: 35.min. - Jamrich Miroslav...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
03.11.2010 15:09
.
.
24.10.2010 Brezová pod Bradlom – Nitr.Pravno
Brezová pod Bradlom – Nitr.Pravno 2 : 1(2:1) gól NP Roháč Peter Zostava N.Pravna: Pročka Marek, Čičmanec Anton, Baláž Luboš, Masaryk Martin, Roháč Peter, Kaman Lukáš, Šandor Patrik, Vrábel Ján, Jamrich Michal, Adamček Ján, Ugrócy Tomáš ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
25.10.2010 10:08
.
.
17.10.2010 Nitr.Pravno – Sol?any 1 : 0
Zostava N.Pravna : Pročka Marek, Čičmanec Anton, Bielik Pavol, Valko Pavol (33.min. Baláž Luboš), Masaryk Martin, Roháč Peter, Kaman Lukáš, Jamrich Miroslav (Šandor Patrik), Vrábel Ján, Jamrich Michal, Adamček Ján (Ugrócy Tomáš)...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
18.10.2010 10:41
.
.
9.10.2010 Partizánske- Nitr.Pravno
Zostava N.Pravna : Štálnik Ján, Čičmanec Anton, Bielik Pavol, Baláž Luboš, Masaryk Martin (v 8.min Šandor Patrik), Roháč Peter, Kaman Lukáš, Jamrich Miroslav(v 46.min. Ugrócy Tomáš), Vrábel Ján, Jamrich Michal, Adamček Ján ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
12.10.2010 14:24
.
.
MTJ Nitr.Pravno – OFK Bošany 2 : 0
Dňa 3.10.2010 odohralo družstvo dospelých majstrovský futbalový zápas proti družstvu z Bošian. MTJ Nitr.Pravno – OFK Bošany 2 : 0 góly N.Pravna : Bielik Pavol, Vrábel Ján Zostava N. Pravna : Pročka Marek, Čičmanec Anton, Bielik Pavol, Valko Pavol, Masaryk Martin, Roháč Peter, Kaman Lukáš, Jamrich Miroslav, Vrábel Ján, Jamrich ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
04.10.2010 14:19
.
.
26.9.2010 Gbely – Nitr.Pravno 3 : 1 (1 : 1
Zostava N.Pravna : Lichner Patrik,Čičmanec Anton,Bielik Pavol,Valko Pavol,Masaryk Martin ,Baláž Luboš, Kaman Lukáš,Roháč Peter,Jamrich Michal,Jamrich Miroslav,Vrábel Ján.Striedali : Haluš Štefan, Ugrócy Tomáš...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
28.09.2010 14:51
.
.
19.9.2010 : Nitr.Pravno – Lehota pod Vtáčnikom
Zostava N.Pravna : Pročka Marek, Čičmanec Anton, Bielik Pavol, Valko Pavol, Chupek Marek, Roháč Peter, Kaman Lukáš, Jamrich Miroslav, Masaryk Martin, Vrábel Ján, Jamrich Michal striedali : Haluš Štefan, Ugrócy Tomáš, Adamček Ján ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
21.09.2010 12:38
.
.
Výsledok zápasu Nová Dubnica - Nitr.Pravno - 12.9.
Nová Dubnica : Nitr.Pravno 3 : 0 (2:0), Zostava N.Pravna : Pročka Marek, Čičmanec Anton, Bielik Pavol, Valko Pavol, Chupek Marek, Baláž Luboš, Haluš Štefan (46.min.Lichner Patrik), Kaman Lukáš, Ugrócy Tomáš, Jamrich Michal, Šandor Patrik...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
13.09.2010 10:51
.
.
29.8.2010 :: Kanianka - Nitrianske Pravno 5:1
V nedeľu 29.8.2010 odohralo družstvo dospelých majstrovský futbalový zápas v Kanianke.
gól NP Roháč Peter, Zostava NP : Pročka Marek, Čičmanec Anton, Bielik Pavol, Valko Pavol, Kaman Lukáš, Chupek Marek, Vrábel Ján, Roháč Peter, Jamrich Michal, Adamček Ján,J amrich Miroslav...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
31.08.2010 09:26
.
.
22.8. 2010 - Zápas so Šúrovcami
V nedeľu 22.8.2010 odohralo futbalové družstvo dospelých majstrovský zápas na domácom ihrisku proti súperovi zo Šúroviec. Zostava NP : Pročka Marek,Čičmanec Anton, Bielik Pavol,Valko Pavol,Kaman Lukáš,Chupek Marek,Masaryk Martin,Roháč Peter ,Jamrich Michal,Adamček ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
24.08.2010 08:47
.
.
?astkovce – Nitr.Pravno 3 : 1(3 : 0)
Zostava NP : Pročka Marek,Čičmanec Anton, Bielik Pavol,Valko Pavol,Kaman Lukáš,Chupek Marek,Masaryk Martin,Vrábel Ján,Jamrich Michal,Adamček Ján,Jamrich Miroslav, striedali Ugrócy Tomáš,Baláž Luboš....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
17.08.2010 14:41
.
.
Výsledok zápasu Nitr.Pravno - Trenč.Stankovce
V nedeľu 8.8.2010 odohralo futbalové mužstvo dospelých majstrovský zápas na domácom ihrisku s výsledkom : Nitr.Pravno – Trenčianske Stankovce 1 : 4 (0 : 3) gól NP vsietil ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
11.08.2010 08:48
.
.
1.8.2010 - STJ Nová Ves nad Váhom - Nitr.Pravno
Dňa 1.8.2010 odohralo futbalové mužstvo dospelých MTJ Nitr.Pravno prvý majstrovský zápas na ihrisku STJ Nová Ves nad Váhom....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
03.08.2010 10:09
.
.
25.7.2010 - Zápas o Pohár ZsFZ v Dolných Vesteniciach
Dňa 25.7.2010 odohralo futbalové družstvo dospelých zápas o Pohár ZsFZ(západoslovenský futbalový zväz) v Dolných Vesteniciach.V daždivom počasí naši futbalisti predviedli pekný kolektívny a bojovný výkon a vyhrali 2 : 1,keď góly NP vsietili v 3.min Miško a v 21 min....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
28.07.2010 12:35
.
.
Aktuálna úradná správa ŠTK ?.3 15. 07. 2010
Aktuálna úradná správa ŠTK č.3 15. 07. 2010 Úradná správa ŠTK č.3 zo dňa 15.7 2010. Vylosovanie Pohára ZsFZ 2010/2011-1.kolo 25.7.2010 Brezová p/B. - Gbely L. Rovne - N. Dubnica Nová Ves n/V. - Častkovce Lehota p/V. - Kanianka - sobota 24.7.2010 ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
19.07.2010 09:42
.
.
Bošany – NP 2 : 1 gól Bielik Pavel
Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov, keď v prvom polčase mali viac z hry domáci a do šatní išli s jednogólovým rozdielom. Druhý polčas sa karta obrátila a v 68. min. sme gólom Paľa Bielika ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
07.06.2010 14:19
.
.
N.Pravno - Kanianka 1:3 (0:3)
V okresnom derby ukázali kaniansky futbalisti našim chlapcom, aký je futbal jednoduchá hra a už v prvom polčase rozhodli o výsledku! Mrzí nás, že početnú divácku navštevu ktorá si prišla pozrieť okresné derby, naši hráči svojim výkonom...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
16.04.2010 09:38
.
.
Gbely – Nitr.Pravno 1:0 (1:0)
Do Gbely sme vycestovali len s jedenástimi hráčmi nášho tímu, keď pre zranenia e tresty nemohli nastúpiť až piati hráči zo základnej zostavy. Musíme to povedať otvorene, že v zložení s akým ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
06.04.2010 12:39
.
.
N.P. – D.Vestenice 1:2 (1:0) g. Bielik Pavel
Naši chlapci nezopakovali dobrý výkon z Častkoviec a v prvom zápase na domácom trávniku sme prišli o dôležité tri body. Skúsené mužstvo z D.Vesteníc bolo počas celého zápasu lepším mužstvom a zaslúžene zvíťazilo. Aj napriek tomu sme mali niekoľko vyložených šanci, ktoré sme...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
06.04.2010 12:37
.
.
N.P. – Skalica 1:0 (1:0) g. Perniš z 11m
Na začiatku prvého polčasu bol v pokutovom území faulovaný Mišo Jamrich a z nariadenej penalty sme zásluhou Perniša vyhrávali 1:0. Priemerný futbal sa hral až do konca zápasu a dôležité víťazstvo sme si ubránili! Pre zranenia nám chýbali až traja hráči zo ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
06.04.2010 12:34
.
.
Zápas ?astkovce - N. Pravno 1:0 (1:0)
V tomto zápase boli naši chlapci vyrovnaným súperom mužstvu Častkoviec. Škoda záveru prvého polčasu, keď si náš kapitán Valko strelil vlastenca. V druhom polčase sa sme si vytvorili niekoľko šancí na vyrovnanie, ale bohu žiaľ šťastena nám v tomto ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
23.03.2010 13:36
.
.
?FK Nitra(3) : N.Pravno(4) 3 : 1 (3:0) gól Perniš
V poslednom prípravnom zápase tzv. generálke sme si zmerali sily s kvalitným súperom z 3. ligy. Prvý polčas sa hral prevažne na našej polovičke a bolo len otázkou času, kedy inkasujeme gól. Bez gólový výsledok sme udržali do 30. min. Po tomto góle sme inkasovali ešte dva krát a prvý polčas sme prehrali 3:0. V druhom polčase tréneri pre striedali ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
08.03.2010 13:29
.
.
Rozpis zápasov 2009/2010 - JAR 2010
NA STIAHNUTIE :: Stiahnite si vo formáte pdf Rozpis zápasov - dospelí a dorast...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
03.03.2010 10:27
.
.
Oznam pre fanúšikov futbalu
V mesiaci marec 2010 sa začína jarná časť futbalového ročníka 2009/2010. V 16. kole IV. Liga SZ dňa 14. marca (nedeľa) odohrá naše mužstvo dospelých na domácom ihrisku majstrovské futbalové stretnutie so ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
03.03.2010 10:00
.
.
Rázto?no(obl) – N. Pravno(4) 1 : 2
Už v prvom polčase sme mohli rozhodnúť o výsledku, keď v prvej polhodine sme mali najmenej päť vyložených šancí, ktoré sme trestuhodne zahodili.V druhom polčase sa hral priemerný futbal, v ktorom sme dvoma rýchlymi gólmi Jamricha Mr. a Haluša otočili skóre v náš ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
01.03.2010 10:29
.
.
Priateľský zápas s Handlovou
Naši chlapci si zahrali futbal s kvalitným súperom z 5. ligy. Bol to zápas dvoch rozdielnych polčasov, keď v prvom dejstve mali častejšie loptu na kopačkách naši hráči v druhom polčase sa karta obrátila a väčšia časť hry sa odvíjala na našej...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
22.02.2010 09:26
.
.
Prípravný zápas: Partizánske(4.liga) – N.Pravno(4.liga) 1 : 9 (1:7)
Naši muži si s chuťou zahrali a zastrieľali so súperom, s ktorým už onedlho budeme bojovať o majstrovské body v jarnej časti roč. 09/10 na domácom ihrisku(2.5.2010). g. Perniš 3, Jamrich Mr 2, Jamrich Mš 2, Roháč,Ličko Štálnik – Čičmanec,Kolodzej,Kaman,Bielik P – Jamrich Mš,Valko,Vrábel,Roháč – Jamrich Mr,Perniš Str. Važan, Bielik A, Chupek, Ličko, Pavkeje ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
12.02.2010 09:46
.
.
Ludanice(lll) – N. Pravno(lV) 2 : 2 (0:0)
Zápas veľmi dobrej úrovne, v ktorom naši hráči boli vyrovnaným súperom kvalitnému mužstvu z lll. Ligy. Škoda nevyužitých 100% šancí našich útočníkov možno by sme sa postarali aj o prekvapenie. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
09.02.2010 11:16