21.12.2011 10:35
.
.
Zhodnotenie jesennej časti - 4 liga SZ
Do jesennej časti súťaže sme vstúpili so značne omladeným kádrom. Do mužstva pribudli vlastní odchovanci. Boli to Haluš, Lichner, Pavlíček,Valentín, Češek, Luščák, Cachovan. V priebehu súťaže pribudli Dubec a Šmercel. Nevyhli sa nám ani odchody, keď naše rady opustili Kaman a Adamček P. (hosťovanie v Novákoch) a ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
30.11.2011 10:30
.
.
Výsledok zápasu dospelých 15. kolo IV. liga severozápad 13.11.2011
úvode zápasu boli hostia aktívnejší a naši hráči urobili opäť niekoľko chýb, ktoré súper potrestal dvomi gólmi. Potom sme sa trochu ukľudnili, prevzali sme iniciatívu a Jamrich nás vrátil do zápasu. V druhom ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
14.11.2011 11:04
.
.
Výsledok zápasu dospelých 14. kolo IV. liga severozápad 5.11.2011
Vo vyrovnanom zápase sme podľahli domácim, ktorí boli efektívnejší v zakončovaní vytvorených šancí. Nám naopak chýbalo šťastie a šance sme nedokázali využiť....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
09.11.2011 11:04
.
.
Výsledok zápasu dospelých 13. kolo IV. liga severozápad 30.10.2011
Vo vyrovnanom zápase sme podľahli domácim po značnom prispení rozhodcovskej trojice, ktorí veľkou mierou ovplyvnili výsledok stretnutia....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
03.11.2011 16:36
.
.
Výsledok zápasu dospelých 12. kolo IV. liga severozápad 23.10.2011
Do zápasu nastupovali naši hráči s odhodlaním zvíťaziť a získať doma tri body. V prvom polčase bola hra vyrovnaná, ale súper mal dve gólové šance. Prvá skončila na brvne a druhú zneškodnil opäť dobre chytajúci Pročka. V druhom polčase sa naša hra zlepšila, pridali sme na bojovnosti a spresnili ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
26.10.2011 17:12
.
.
Výsledok zápasu dospelých 11. kolo IV. liga severozápad 16.10.2011
Skúsenejší domáci hráči dokázali využiť naše individuálne chyby. Od vyššej prehry nás zachránil dobrý výkon brankára....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
17.10.2011 09:08
.
.
Výsledok zápasu dospelých 10. kolo IV. liga severozápad 9.10.2011
Po výbornom výkone, veľkej bojovnosti a veľkom nasadení, hlavne v prvom polčase, sme v domácom prostredí dosiahhli zaslúžené víťazstvo. K nemu vo veľkej miere prispel výborným výkonom a streleckou potenciou Michal Jamrich, ale ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
10.10.2011 14:42
.
.
Výsledok zápasu dospelých 9. kolo IV. liga severozápad 2.10.2011
V prvom polčase dokázali naši hráči držať krok so súperom. Po prestávke sme však podali výkon hodný mužstva okresnej súťaže a zápas sa skončil našou zaslúženou ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
03.10.2011 14:04
.
.
Výsledok zápasu dospelých 8. kolo IV. liga severozápad 25.9.2011
Proti prvému mužstvu tabuľky sme opäť podali bojovný výkon, ale boli sme bezzubý a statický v útoku a tak sme nemohli očakávať ani bod za remízu a ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
27.09.2011 10:06
.
.
Výsledok zápasu dospelých 7. kolo IV. liga severozápad 18.9.2011
V nedeľu sme odohrali stretnutie s nie veľmi kvalitným súperom a naši hráči podali zatiaľ najhorší výkon v prebiehajúcej sezóne. Počas celého zápasu sme sa nevedeli presadiť ani herne, ani v osobných súbojoch. Mali sme len tri šance, ktoré sme žiaľ nevyužili a súper ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
21.09.2011 10:28
.
.
Výsledok zápasu dospelých 6. kolo IV. liga severozápad 11.9.2011
Po bojovnom výkone, keď naši hráči nechali na ihrisku sily aj srdce, sme dosiahli prvé víťazstvo v sezóne, proti dobre hrajúcemu súperovi. Ten hrozil hlavne v úvode stretnutia tvrdými a presnými strelami, ale Pročka bol na svojom...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
13.09.2011 08:56
.
.
Výsledok zápasu dospelých 5. kolo IV. liga severozápad 4.9.2011
Vo veľmi teplom počasí naši mladí hráči nedokázali držať krok s veľmi dobre hrajúcim súperom, ktorý má vo svojich radoch hráčov so skúsenosťami z vyšších súťaží, ktorí dokážu podržať loptu. Našu situáciu skomplikovali ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
07.09.2011 13:54
.
.
Výsledok zápasu dospelých 4. kolo IV. liga severozápad 28.8.2011
Naši chlapci predvádzali od začiatku zápasu bojovný výkon, ale favorit zápasu, hosťujúce mužstvo, bol v prvom polčase o gól lepší. Do druhého polčasu nastúpili domáci s veľkou chuťou po prvých bodoch a zlepšená hra, dôraz v osobných súbojoch a veľká ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
05.09.2011 10:45
.
.
Výsledok zápasu dospelých 3. kolo IV. liga severozápad 21.8.2011
Vo veľmi teplom počasí naše mladé mužstvo, hrajúce bez náhradníka, nedokázalo udržať tempo s dobre hrajúcim súperom. Domáci dokázali potrestať naše chyby a nám naopak chýbal kúsok šťastia, keď aj najväčšia naša ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
23.08.2011 13:48
.
.
Výsledok zápasu dospelých 2. kolo IV. liga severozápad 14.8.2011
V prvom domácom zápase, ktorý bol z kategórie ťažších, bojovnosť našich hráčov na kvalitnejšieho súpera nestačila. Nášmu mladému kolektívu zatiaľ chýbajú skúsenosti, ale ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
15.08.2011 15:05
.
.
Výsledok zápasu dospelých 1. kolo IV. liga severozápad 6.8.2011
O výsledku zápasu rozhodla väčšia efektivita v zakončení. V obrane sme sa dopustili niekoľkých chýb, čo súper využil. Na druhej strane naše šance ostali nevyužité. Výsledok zápasu nezodpovedá priebehu hry a pre nás je krutý....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
10.08.2011 11:00
.
.
Výsledok zápasu dospelých 29. kolo IV. liga severozápad 12.6.2011
V prvom polčase hral súper so zabezpečenou obranou a tak sa naši hráči ťažko presadzovali. Ale aj tak sme mali niekoľko gólových príležitostí, ktoré sme však nevyužili. Naopak súper dokázal skórovať. V druhom polčase sme pokračovali ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
13.06.2011 11:20
.
.
Výsledok zápasu dospelých 28. kolo IV. liga severozápad 5.6.2011
Na domácej pôde nás čakal šesťbodový zápas, čo si naši hráči plne uvedomovali a tomu bola podriadená aj taktika hry. Bolo treba hrať maximálne ofenzívne, ale so zabezpečenou obranou. Chlapci zodpovedným prístupom, túžbou...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
06.06.2011 14:22
.
.
Výsledok zápasu dospelých 26. kolo IV. liga severozápad 22.5.2011
V improvizovanej zostave, keď potrestaných hráčov museli nahradiť dorastenci, ktorí mali v nohách sobotný zápas, odohrali naši hráči veľmi dobrý zápas. Predviedli výborny bojovný výkon, peknú kombinačnú hru, efektivitu v zakončovaní a dosiahli zaslúžené víťazstvo....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
23.05.2011 08:50
.
.
Výsledok zápasu dospelých 25. kolo IV. liga severozápad 15.5.2011
Vo veternom počasí boli domáci efektívnejší a potrestali naše chyby, aj keď našim hráčom nemôžeme vyčítať nedostatok bojovnosti. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
16.05.2011 10:11
.
.
Výsledok zápasu dospelých 24. kolo IV. liga severozápad
Po zodpovednom výkone celého mužstva sme dosiahli zaslúžené prvé jarné víťazstvo. Naši hráči ukázali, že vedia bojovať, majú chuť víťaziť a ukázali aj silu kolektívu a výsledok...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
10.05.2011 10:15
.
.
1.5.2011 :: OFK Lehota pod Vtáčnikom - MTJ Nitr. Pravno 3:0 (2:0)
Herne neboli naši hráči až o toľko horší ako súper. Domáci však využili svoje šance, čo sme my nedokázali. Viac ako prehra nás v tomto zápase mrzí zranenie Janka Vrábela, ktorý ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
03.05.2011 10:58
.
.
16.4.2011 :: Nováky - Nitrianske Pravno 3 : 2 (3:0)
Stretnutie začalo našou rýchlou akciou pri ktorej bol v úniku dosť tvrdo atakovaný Mir. Jamrich. Rozhodcovia uvedený súboj neohodnotili trestom pre domácich, naopak našich hráčov to trošku rozhádzalo a dostali sa pod tlak súpera. Do 15 minúty mali hráči Novák viacero príležitostí na skórovanie ale nevyužili ich. Naopak naši hráči išli do ďalších protiútokov v 15 a 17 minúte ale prihrávky pred bránku nik nepremenil. Po poslednom ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
19.04.2011 09:11
.
.
3.4.2011 Šúrovce - Nitrianske Pravno 2:1 (2:0) - Zhodnotenie zápasu
Tohoto stretnutia sme sa čiastočne obávali, nakoľko naše družstvo nastúpilo u vedúceho družstva súťaže, ktoré má veľké ambície a hráčov pre postup do III. ligy. Šúrovce nastúpili v základe s dvoma bývalými prvoligovými hráčmi Hadvigerom a Timkom. Súper nás zatlačil ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
06.04.2011 14:24
.
.
Majstrovské stretnutie mužov 27.3.2011
Nitrianske Pravno – Častkovce 0 : 1 (0:1) Naše družstvo odohralo ďalšie smolné stretnutie. V priebehu celého stretnutia boli naši hráči súperovi vyrovnaným súperom, ba niekedy mali aj veľmi dobré momenty na strelenie prvého jarného stretnutia. Žiaľ, nepodarilo sa. Najlepší ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
04.04.2011 13:33
.
.
Majstrovské stretnutie mužov 20.3.2011
Trenčianske Stankovce – Nitrianske Pravno 3 : 0 (1:0) Domáci hrali v prvom polčase so silným vetrom v chrbte z čo pramenili viaceré šance pred našou bránkou (trestné kopy, centre,...). Ale aj tak nemali vážnejšiu šancu dať gól. Až prišla osudná 25 minúta, keď z ofsajdovej pozície ušiel domáci útočník na našu ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
04.04.2011 13:30
.
.
Majstrovské stretnutie mužov 13.3.2011
Nitrianske Pravno – Nová Ves nad Váhom 0 : 1 (0:0). Domáci hrali s vedúcim družstvom súťaže vyrovnané a dosť nešťastné stretnutie. Súper využil zaváhanie obrany a brankára domácich na strelenie jediného gólu....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
04.04.2011 13:28