Vzhľadom nato, že som tréner, ktorý momentálne vedie mužstvo mužov ako „posledný“, dostal som za úlohu vyhodnotiť výsledky a našu prácu za jesennú časť. Úprimne, robí sa mi to veľmi ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
11.12.2012 13:31
.
.
Výsledok zápasu 15.kolo IV. liga SZ 11.11.2012
Na našom ihrisku sa na ťažkom teréne hral obojstranne dobrý a rýchly futbal. Hostia boli futbalovo o niečo lepší, ale naši hráči boli bojovnejší a viac túžili po víťazstve. Oba góly padli po veľmi ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
14.11.2012 11:05
.
.
Výsledok zápasu dospelých 14. kolo IV. liga severozápad 4.11.2012
V Horných Obdokovciach sa hral futbal priemernej úrovne, keď obe mužstvá nemali čím potešiť fanúšikov, aj keď domáci mali hlavne v úvode zápasu miernu prevahu. V poslednej minúte...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
09.11.2012 08:29
.
.
Výsledok zápasu dospelých 13. kolo IV. liga severozápad 28.10.2012
V prvom polčase boli hostia lepší, našim hráčom nič nevychádzalo, hrali kŕčovite, čo súper využil na strelenie vedúceho gólu. Po prestávke sa karta obrátila, začalo sa nám dariť, ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
05.11.2012 15:06
.
.
Výsledok zápasu dospelých 12. kolo IV. liga severozápad 21.10.2012
Naše mužstvo pokračovalo v dobrom hernom prejave aj na ihrisku v Lehote a v prvom polčase sme boli jednoznačne lepší, mali sme viac z hry a vypracovali sme si aj šance. Naša aktivita vyústila do strelenia vedúceho gólu. V druhom polčase sa domáci zlepšili a vyrovnali po ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
09.11.2012 08:57
.
.
Výsledok zápasu dospelých 11. kolo IV. liga severozápad 14.10.2012
Aj keď naši hráči podali opäť bojovný výkon a predviedli dobrú, kombinačnú hru, na veľmi dobre hrajúceho súpera nestačili a hostia zaslúžene vyhrali. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
09.11.2012 09:01
.
.
Výsledok zápasu dospelých 10. kolo IV. liga severozápad 6.10.2012
Naše mužstvo pokračovalo v osvojovaní si nového hernéno systému a pôsobilo na ihrisku futbalovejším dojmom ako domáci, ktorí počas celého zápasu len nakopávali lopty z obrany smerom dopredu. Paradoxne sme to boli opäť my, kto spravil veľkú chybu ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
09.11.2012 09:05
.
.
Výsledok zápasu dospelých 9. kolo IV. liga severozápad 30.9.2012
Nový tréner prináša do hry nášho mužstva nový herný systém, ktorý sa hráči musia naučiť hrať a s tým je spojené určité riziko. Preto nás súper už v 6´prekvapil a dokonale vyšachoval našu obranu. Potom sa chlapci ukľudnili a hra sa vyrovnala. Dokonca sme mohli vyrovnať aj stav zápasu, ale Jamrich nevyužil čistú gólovú šancu, keď ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
09.11.2012 09:07
.
.
Výsledok zápasu dospelých 6. kolo IV. liga severozápad 9.9.2012
Proti mladému, húževnatému a dobre hrajúcemu súperovi sa naši hráči nedokázali presadiť, čo nás stálo stratu ďalších, dôležitých ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
12.09.2012 14:51
.
.
Výsledok zápasu dospelých 5. kolo IV. liga severozápad 2.9.2012
Naše mužstvo podalo ustráchaný výkon proti veľmi tvrdo hrajúcemu súperovi. Nedokázali sme sa presadiť v útoku a robili sme veľa chýb v obrannej činnosti, čo domáci na ich menšej hracej ploche využívali. Od vyššej prehry nás zachránil ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
04.09.2012 09:40
.
.
Výsledok zápasu dospelých 4. kolo IV. liga severozápad 26.8.2012
V nervóznom zápase, ktorý sa skoro celý odohrával medzi 16-kami, boli hostia lepší vo všetkých činnostiach. Mali rýchlejší štart na loptu, rýchlejší prechod do protiútoku, vyhrávali osobné súboje. Našim hráčom sa až tak nedarilo...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
04.09.2012 09:35
.
.
Výsledok zápasu dospelých 3. kolo IV. liga severozápad 19.8.2012
V ťažkom zápase, u súpera z 1. miesta tabuľky, predviedli naši hráči obetavý a bojovný výkon. Od šiestej minúty stretnutia sme viedli a súperovi sme dovolili vyrovnať v druhom polčase. Počas celého stretnutia videli diváci šance na oboch stranách, ale keďže ani jedno mužstvo ich nedokázalo premeniť...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
21.08.2012 09:46
.
.
Výsledok zápasu dospelých - 12.8.2012
V prvom zápase novej sezóny na našom štadióne videli diváci vyrovnané stretnutie, v ktorom sa zrodil spravodlivý výsledok. V prvom polčase pôsobili naši hráči nervóznym dojmom a vyprodukovali mnohé chyby...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
14.08.2012 14:44
.
.
Výsledok zápasu dospelých 1. kolo IV. liga severozápad 5.8.2012
Vo veľmi horúcom počasí sme utrpeli debakel u dobre hrajúceho súpera. Od 36´sme po vylúčení P. Adamčeka hrali len desiati, ale ani to nás neospravedlňuje za tento zahanbujúci ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
06.08.2012 15:18
.
.
Výsledok zápasu 1. kola Pohára ZsFZ 29.7.2012
Aj keď sa jedná o súťažný zápas, my sme k nemu pristupovali ako k ďalšiemu prípravnému zápasu pred novou sezónou. To neznamená, že hráči sa mali šetriť a nebojovať , ale mali hrať tak, aby sa vyhli zraneniam, ale aby dosiahli...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
01.08.2012 14:10
.
.
Prípravný zápas s TJ Štart Krištáľ Valaská Belá 22.7.2012
Po minulom víkende, keď naši hráči obsadili prvé miesto na turnaji v Kľačne, po víťazstve so Sebedražím 4:0 a vo finále s Tužinou 1:0, sme včera odohrali prípravný zápas s Valaskou Belou, ktorá postúpila do 1. triedy okresu Prievidza. V našom mužstve sa objavili viacerí noví hráči, ktorí prejavili ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
24.07.2012 09:04
.
.
Letná príprava mužstva dospelých MTJ Nitr. Pravno
Vážení športoví priatelia, ešte len uplynulú nedeľu sa zavreli brány futbalových štadiónov a funkcionári a hráči FO MTJ Nitr. Pravno sa už pripravujú na ďalšiu náročnú sezónu. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
25.06.2012 10:02
.
.
ZHODNOTENIE JARNEJ ČASTI 2012
Jarnú časť sme začali oslabení o Mira Jamricha (odchod do Rakúska), Kamana a P. Adamčeka (hosťovanie v Novákoch). Z Pravenca k nám prišiel na hosťovanie Strečanský a na poslednú chvíľu sme získali Kodaja z Valaskej Belej. ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
25.06.2012 09:41
.
.
Výsledok zápasu dospelých 30. kolo IV. liga severozápad 17.6.2012
Vo veľmi horúcom počasí sme premrhali prvý polčas. Domáci boli bojovnejší a svoje šance využili. V druhom polčase sa hra trochu vyrovnala a naši aj využili jednu zo šancí na skorigovanie výsledku. Treba vyzdvihnúť veľmi dobrý výkon Mareka Pročku, ktorý nás ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
18.06.2012 11:17
.
.
Výsledok zápasu dospelých 29. kolo IV. liga severozápad 10.6.2012
Naši hráči, vedomí si dôležitosti stretnutia, nezvládli prvý polčas psychicky. Boli príliš premotivovaní, čo im zväzovalo nohy a produkovali veľmi zlú a nervóznu hru. Kazili prihrávky robili chyby v obrane, čo využil súper na strelenie gólu. Navyše sa hneď ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
11.06.2012 15:16
.
.
Výsledok zápasu dospelých 28. kolo IV. liga severozápad 3.6.2012
Naši hráči, vedomí si dôležitosti stretnutia a potreby zisku troch bodov, sa pustili do súpera s chuťou po víťazstve od prvých minút. Počas celého stretnutia podávali oduševnený výkon a po dobrej ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
05.06.2012 11:19
.
.
Výsledok zápasu dospelých 27. kolo IV. liga severozápad 27.5.2012
Na zápas do Horných Obdokoviec sme cestovali z "rôznych príčin" len desiati a tomu bola podriadená taktika zápasu. Chlapci robili čo bolo v ich silách, ale súperovi dokázali odolávať len do 54´, kedy sme dostali ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
29.05.2012 13:54
.
.
Výsledok zápasu dospelých 26. kolo IV. liga severozápad 20.5.2012
V prvom polčase sa hral na našom ihrisku obojstranne slabý a pre diváka nezaujímavý futbal. Po zmene strán sa naša aktivita trochu zvýšila, ale šance, ktoré sme si vypracovali, sme nedokázali využiť. Dve príležitosti, ktoré mali hostia, Pročka zneškodnil a tak sme po vlažnej ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
21.05.2012 15:19
.
.
Výsledok zápasu dospelých 25. kolo IV. liga severozápad 12.5.2012
V zápase s Partizánskym naši hráči predviedli asi najhoršiu hru v doterajšom priebehu sezóny. Nedostupovali sme súperových hráčov, nechávali sme im veľa priestoru a času na kombinovanie, robili sme veľké chyby v obrane a v útoku sme boli neškodní. A čo je najhoršie, v tomto zápase sa stratila aj naša bojovnosť...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
14.05.2012 15:05
.
.
Výsledok zápasu dospelých 24. kolo IV. liga severozápad 6.5.2012
V prvom polčase sme hrali veľmi zle, poskytovali sme súperovi veľa priestoru, veľa času na kombinovanie a nepokryli sme súperových hráčov, čo hostia využili na strelenie dvoch gólov. Našťastie sa nám do prestávky podarilo streliť kontaktný gól. Po dôslednom dohovore od trénera počas prestávky ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
09.05.2012 13:26
.
.
Výsledok zápasu dospelých 23. kolo IV. liga severozápad 29.4.2012
V improvizovanej zostave (chýbali Pročka M., Pročka L., Čičmanec, Češek, Štálnik), bez náhradníkov a od tridsiatej minúty so zraneným Luščákom, sme dokázali s druhým mužstvom tabuľky držať nerozhodný výsledok ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
02.05.2012 10:15
.
.
Výsledok zápasu dospelých 22. kolo IV. liga severozápad 22.4.2012
Aj keď sme v prvých dvadsiatich minútach hrali iniciatívne, dali sme gól a ďalšiu šancu sme nevyužili, súper postupne ovládol hru a nás zatlačil do defenzívy. V druhom ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
23.04.2012 10:06
.
.
Výsledok zápasu dospelých 21. kolo IV. liga severozápad 15.4.2012
Bez štyroch hráčov (Pročka L., Kodaj, Baláž, Štálnik) a s dvomi nedoliečenými (Pročka M., Valko), sme s dobre hrajúcimi domácimi nemali šancu na úspech. Góly sme dostali po hrubých individuálnych chybách....ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
16.04.2012 13:50
.
.
Výsledok zápasu dospelých 20. kolo IV. liga severozápad 8.4.2012
Vo vyrovnanom zápase, ktorý sa hral v zlom počasí, boli hostia šťastnejší. Naši hráči odohrali dobré stretnutie, ale nepremenili sme niektoré dobré gólové príležitosti, čo sa naopak...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
11.04.2012 13:12
.
.
Výsledok zápasu dospelých 19. kolo IV. liga severozápad 1.4.2012
Vo vyrovnanom zápase sme opäť predvádzali dobrú obrannú hru a hlavne v prvom polčase sme súpera nepustili do žiadnej gólovej šance. Po zmene strán domáci zvýšili aktivitu, ale paradoxne naši hráči mohli otvoriť stav zápasu, keď nádhernú hlavičku Haluša domáci brankár vytlačil na roh. Pri protiútoku ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
02.04.2012 14:27
.
.
Výsledok zápasu dospelých 18. kolo IV. liga severozápad 25.3.2012
V tomto stretnutí sme potrebovali nutne zvíťaziť a tento fakt sa prejavil na výkone nášho mužstva. Od začiatku sme hrali nervózne a robili sme mnohé chyby, hlavne v obrannej činnosti. Hostia boli futbalovejší a nás opäť podržal brankár. Po dvoch ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
26.03.2012 09:55
.
.
Výsledok zápasu dospelých 17. kolo IV. liga severozápad 18.3.2012
V zápase, ktorý sa hral na štadióne AS Trenčín, dosiahli naši hráči cenné víťazstvo. Dôsledne dodržiavali taktické pokyny a podali bojovný výkon, aj keď treba priznať,že v tomto zápase stálo pri nás aj šťastie, keď súper nepremenil mnoho gólových ...ZOBRAZIŤ CELÝ ČLÁNOK
20.03.2012 10:53